Příspěvky uživatele - 121.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A-z centrum Neumann, 4.8.2009
S průhonicema mám také výbornou zkušenost. Servis je také perfektní i když tam toho mají občas dost, neboť servisují i komunální techniku. A-Z centrum mám obdobnou zkušenost, chtěl jsem u nich koupit pilu, ale po osobní návštěvě v Kunraticích jsem... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor?, 16.6.2009
Prosím o radu, zda někdo neví, jaký je rozdíl mezi vertikutátorem a travním provzdušňovačem, jestli jsou lepší nože, nebo drátky a který elektrický se sběrným košem by byl vhodný na zahradu o 700 m2.Nabídka na trhu je veliká a já nemám žádné... celý příspěvek >
Copak je to za kytičku?, 5.6.2009
Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný víkend.Jana S.
Copak je to za kytičku?, 4.6.2009 Obsahuje fotku
Přikládám foto.
Copak je to za kytičku?, 3.6.2009
Dobrý den, neznáte prosím někdo název této rostliny? Dostala jsem jí v květináči od kamarádky, kvete prý malými fialovorůžovými kvítky a na zimu jí ostříhá s dá do garáže.Děkuji za odpověď a přeji hezký den.Jana.
Objednávka od Starkla, 22.7.2008
Pokud zahradník srovnává hlízu jiřin s floxou, nevím co si o tom mám myslet.
Objednávka od Starkla, 6.5.2008
Po letech jsem objednala jahody a floxy. Jahody nemely ani jeden list, a floxy jen kořeny s několika pupínky. Po reklamaci jsem se od fy Starkl dozvedela, ze vse je v poradku, ze zakaznici jsou s nimi velice spokojeni a floxy se posilaji v... celý příspěvek >
Samosprašná cesmína, 15.6.2007
Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějakou odrudu samosprašné cesmíny - raději jednobarevnou. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika