Příspěvky uživatele - 36.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 11.5.2017
Stiga se servisním zázemím a v tomto modelu je už spíše taky do komunálu.Škoda že v tomto provedení nedělají i slabší.I proto se mi líbí u stihlu objemový rozsah profi třídy.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 11.5.2017
Otázka je: chci mercedes od stihlu, nebo mě stačí bytelná škodovka s japonským motorem a antivibračním systémem v podobě SBC 645 KD? :)
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 11.5.2017
FS 360 C-EM. ;)
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Je fakt, že posekám 2500m2 za jeden den (cca 250-300m2/h, dle hustoty traviny) sekávám tam, kde se běžně technika nedostane, dle sekacího plánu 1x2měsíce vyžínací hlavou, mám ale stihl 460 a brnění žádné necítím.Když jsem měl profi HQ, tak taky ušla,... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
4mix je čtyřtakt, vlastnil jsem nejsilnější model v profi provedení.Zajímavý brumlavý zvuk, ale nakonec jsem šel do toho nejsilnějšího 2mixu, je to to nejlepší s čím jsem dělal, ale taky nejdražší, za 26 tis.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika