Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 3.1.2024
Nemohu se zbavit dojmu z vyřizování starých účtů.Dobře tedy vyřizujte,...ale pokud jde o fundament, poctivý názor, ten ponechte zachován. 1)...hoste  234.91 (?),respektuji, ale nemohu se nezastat slabšího spravedlného.Proč osočujete někoho,... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 9.12.2023
Víme, kde máme hledat, není to tak těžké.Z prvu je třeba vynaložit nějaké úsilí.Škoda jen, že tam nemají npř.šlapanickou, dolanku,červenou rannou, nebo medovku.
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 8.11.2023
Mám jen to co je běžně na trhu.Tolar, Nectavit,ani Promis u nás asi není k dostání, a do Ploska pro ně nepojedu.Do genové banky jsem se taky ještě nedostal.Možná že v Holovousích budou mít nějaké odrůdy, které ještě na světlo světa nevynesli.Na ten... celý příspěvek >
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 7.11.2023
Padesáti gramové plody čerčinské si ani nedovedu přectavit... no to musí být nepopsatelná velikost na domácí švestku.Ještě když jsem měl Katinky, tak mi připadalo 18-20 gr plody dost obstojné velikosti. Domácí švestky si většina lidí může... celý příspěvek >
Haroma, 7.11.2023
Ano stromek čerčinské je už v prodeji, ale pro nás kteří jsme si koupili rouby před dvěma roky je to pasé.Mimochodem, a jak se daří stromku čerčinské,o které byla zmínka 24.5.2018?Od té doby už jistě porostla více, a jistě už nějaké plody byly.Za mě... celý příspěvek >
Haroma, 6.11.2023
Haroma mě zklamala.První loňská, větší úroda na menším stromku.Chuť nevýrazná, možná proto se už moc nepamatuju.Dužina oranžově žlutá, bez aromatu, bez cukru.Dost podléhala monilii.Spodní patro stromku jsem ponechal pro každoroční vzorek.Hned od... celý příspěvek >
Počasí, 4.11.2023
Zakladatel vlákna pan SPCH mlčí.Čím si to rozumně vysvětlit?Proč asi?Vysvětluji si to mlčení pana SPCH tím, že jste se pane PzP prostřednictvím pana předsedajicího, vyjádřil na jeho poetismus drze, hrubě,bezohledně a necitlivě!!!cituji...k tomu nemám... celý příspěvek >
Počasí, 4.11.2023
A kde jste byl pane PzP dnes plavat? V Písnicích u Prahy?...a proč to není ono?Protože voda znatelně stoupla, nebo opadává.Popřípadě vadí o pět stupňů tepleji, než touhle dobou loní? Proč nemusíte nutně mít teplotu 20°C?Je pro vaše koupání vhodnější... celý příspěvek >
Dobrý rok pro Stanley, 4.11.2023
K tomu nemám, co říct....a to jak k tomu nemám co říct, jak to myslíte pane PzP?...to vás nic nenapadne, pane PzP?...to jste se velmi vymezil, nebo omezil!!! ...Já bych řekl, kdybych mohl,...že se mě to líbí velmi.Je to nápadité,... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 4.11.2023
Je to pěkné, že vám paní Lída ze slušnosti odpověděla ohledně nektarinky Venus.A já bych rád dostal odpovědi ohledně dostupnosti vaší pošty.Obávám se totíž, abych se nedostal do prodlení s dodávkou vaších roubů, kdybych si o ně požádal.Je sice... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 4.11.2023
Halehavenu jsme se "naospevovali" dost... naospevovali???jak to naospevovali???nejsou toto slova pana Paľa?..jen Pan Paľo mohol ospevovat! Ten pan Paľo, do kterého jste se opírali co to jen šlo, až jste ho vyhnali.Proto bych ten termín, i jeho dres... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 4.11.2023
Pane PzP dokažte, že ten obrázek z internetu není na jeho pozemku.Možné je, že ten stromek opravdu vlastní... rovněž ten pozemek... nu což??? Hledáte agenty, spiknutí,zapisujete do notesku adresy... není to už paranoia?Už jsem vám jednou řekl, že... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 3.11.2023
Pane PzP pro lepší perspektívu je lépe zdokumentovat celý obrázek výpěstku s plodyPokud mi přistrčíte vyfocené plody přímo těsně k očím, tak jako mi to leze z monitoru, není možné vytvořit ucelený obraz.Rovněž schází pohled, jak přistupujete k tvorbě... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 3.11.2023
Ano, pane PzP to snad nemyslíte vážně, že nebudete fotit stromy i s plodama, vy by jste je měl fotit jako dlouholetý eduktor.Pokud ovšem fotit stromy nebudete, a budete nám i v budoucnu nabízet unifikované plody stejných odrůd, budu to brát z vaši... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 22.8.2023
Pošuk jsi ty krško, já tomu pracovně říkám "pajac"...ano pajac, vygugluj si to krško... jednou nalevo... jednou napravo, hlavně když je tam nějaký doktor(omlouvám se všem doktorům).bim bam... bim bam... UŽ jsem ti několikrát řekl krško, že se nemáš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika