Příspěvky uživatele - 69.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak orezat tyto slivky, 9.3.2018
Dekuju za vase rady p.Hlavaty.
Jak orezat tyto slivky, 7.3.2018
Dobry vecer, dnes jsem obchazel vsechny stromky a vetsna ma soumerne rozlozene 3-4 kosterni vetve.U nekterych jsou tak tretinove.U techto bude potreba jen zakratit konce vyhonku na pupen smerujici ven? jedna se o odrudu Tuleu Gras, viz... celý příspěvek >
Jak orezat tyto slivky, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Foto Tuleu Gras
Jak orezat tyto slivky, 6.3.2018
Nad vasim prispevkem je jeste jedná fotka s Domaci velkoplodou, mohl by jste prosim jeste i tam ukazat zpusob rezu?dekuji
Jak orezat tyto slivky, 6.3.2018
Pane Hlavaty, dekuju za vase cenne rady.Zrovna na te prvni fotce neni slivon, nejak se mi to promichalo, ale hrusen Wiliamsova caslavka na hrusnovem semenaci.Ta druha fotka, tak na ni uz je slivon Belamira a jak vsechny slivky co mam tak i tahle je... celý příspěvek >
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018 Obsahuje fotku
Foto
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018
Na prvni fotce z prava, tak tam mi neni jasne jestli nechat jen 3-4 kosterni vetve a ostatni ostrihat a nebo vyuzit i ty dalsi k zalozeni druheho patra.
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018
Ano, vsechny jsou zasadene na podzim.cca 20 slivoni ruznych odrud,10 jabloni take ruzne odrudy,3 hrusky a 5 oresaku.
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018
Jedna fotka je hruska-omylem.Taky by chtela orezat.
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018 Obsahuje fotku
Fota
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018
Dobry den, uz dlouho chodim na tyto stranky zahrady, abych se tu neco priucil, dovedel.Zatim jsem se do debat nepoustel, necitil jsem se dostatecne fundovany.Nedavno jsem se zaregistroval, abych i ja pokud to bude v mych silach se nejak zapojil do... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Právě tyto mladé stromky maji dobré podmínky, tak nakvétají prědčasňe, James grieve teprve rozkvétá:) I přes lokalitu Valašsko 400 mnm si nemohu stěžovat, i pozdní švestky zde dorzají bez problémů. Třešně bohužel letos silně zmrzly jako loni, nebude... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Rozkvétání jabloní na Valašsku 400 mnm
Napadané listy jabloně, 22.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, žádám o radu viz. Foto. Napadené listy mají fleky červené barvy, nejvíce takových listů má Rozela a také Sirius. Na www jsem našel podobné fotografie, u kterých bylo uvedeno, že se jedná o mšici jitrocelovou. Žádných mšic jsem si nevšiml,... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Beskydy, teplota -3,5 ve výšce 3 m, Sirius poškozen nejvíce.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika