Příspěvky uživatele - 53.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 9.5.2017
Jen dodám-to neznamená, že když to není masově rozšířené, že je to špatné.Zrovna nato subaru jsem nic špatného neslyšel.Jen na dané požadavky je to předimenzované.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 9.5.2017
Pro potřeby tazatele bohatě stačí obsah 35ccm, plošné sekání kotoučem, tam nevidím problém, to má i s rezervou, sekal jsem i slabším, jen tam nebyl takový plošný výkon.Pokud by se jednalo o plošné vyžínání, tak tam čím silnější tím lépe.Dolmar... celý příspěvek >
Murray traktor - o jaky model jde?, 9.5.2017
Klíňáky koupíte kdekoliv, kde mají klíňáky v nabídce.Buď tam klíňáky donesete a oni Vám je na kopytu změří, nebo si je můžete změřit doma, zajímá Vás vnitřní obvod a šířka.Např.-VK ložiska.Jsou takto 5-7x levnější, záleží na značce.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 8.5.2017
Sám jste si odpověděl ;),chcete 4t, ten stihl má, ale mazaný směsí b+o, takže honda buď jako Honda, nebo tento motor v jiné značce, nejsem si právě jist, zdali ho nepoužívala i zmíněná HQ.Je to sice o něco těžší než 2t ve stejném výkonu, ale když... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 8.5.2017
Máte recht, takto to je, proto mě štve, když se zde prodávají stroje "na jedno použití" pomalu jako profi stroje a pak se to za nesmyslný peníz opravuje v servisu.
Vyber hobby krovinorezu, 7.5.2017
Tazatel to má tak na 10-15mth/rok, tzn. 100-150mth/10let.Evidentně výkonově plošné požadavky nemá.
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 7.5.2017
Zatím nebudu rozšiřovat svoje zázemí o další značku motoru, nejsem zarytým zastáncem jedné značky, mám 2x b&s,2x hondu,1xkohler,3xstihl.Netuším jaký mají podíl na trhu, ale dlouhodobě dělají to, co mají ;),tak je měnit nebudu... Nějaké experimenty... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 7.5.2017
Jsem jen rád, že je zde nabídka " zúžena"jen na to nejlepší, co se nabízí, chápu,že je lákavé čínskou produkcí snižovat cenu.A v Německu či Rakousku bylo běžné v nabídce mít supervýrobky i superšunty, na to jsme nebyli (a dosud někdo to neakceptoval... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 5.5.2017
Tento model se zde nenabízí, je to pro rozvojové země?Je to fejk?Nebo je to franšíza?Nebudu spekulovat.Je nejspíše otázkou času, kdy se i zde objeví něco podobného v nejlevnějším modelu.
Vyber hobby krovinorezu, 5.5.2017
Vari-rozhodně bytelné malotraktory, na křoviňák zkuste heureku-recenze uživatelů, zda něco objevíte.Stiga díly vyzvedávám do tří dnů, max.do týdne, můj prodejce objednává zpravidla každé úterý.V ponděli napíšu sms, v úterý objedná, ve středu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika