Příspěvky uživatele - 104.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pazazz apple, 24.5.2017 Obsahuje fotku
Klubová odroda z Kanady je to potomok neznámej odrody a Honeycrisp.Sady majù blízko mora nepotrebujú zavlažovanie teplé dni hmly chladné noci idealné prostredie pre jablká vinikajucej chuti.Stromky v predaji až v r.2018.
Sharky red plum, 8.5.2017
Pán I.Hlavatý dajte si izraelskú stránku ta slivka pochádza odtial chodim na ňu 7 rokov tam sú bombové križence. w.lamoon plum
Goldrich meruňka, 8.5.2017
Nazdar Peter konečne po 2 týždňoch v piatok pridem domov a pozrem čo nové v zahrade.Manželka ma vždy informuje, marhulka sylred je ko zmrzla ale ostatné marhulky zatial držia uroda sa ukazuje velká ale ešte sú pred nami 2 mrazivé dni takže som nad... celý příspěvek >
Sharky red plum, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Na rumunských stránkach bola aj jedna madarská, kde bola v ponuke tato nádherná slivka volajú jú žraločí zub.Treba skúsiť cez nejakých madarských zahradkarov ju zohnať na jeseň.
Merunka Sirena, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Niektoré rumunské odrody.
Merunka Sirena, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Zdravím pán Jiří nedalo mi to, zaujala ma ta Sirena skusil som najsť rumunské stranky a sú to tam borci maju kopu nových odrôd marhúl niektoré odrody výborne odolné voči monili a šarke.
Merunka Sirena, 6.5.2017 Obsahuje fotku
Predavali ju v zahradnictvocaklov vyšlachtená v rumunsku Ananásová x Ananásová x Luizieta x Umberto dozrieva 10 dni po Velkopavlovickej plody 65g dužina je svetlo pomarančová s ananasovou korenistou arómou prijemne sladká, stredne štavnatá.Odroda... celý příspěvek >
Cosmic crisp - WA 38, 5.5.2017 Obsahuje fotku
Pán Barritt na Washingtonskej univerzite vyšlachtil novú odrodu Cosmic crisp vznikla z križenia Enterprise x Honey crisp.Jablká sú tmavočervenej farby s drobnými žltými pehami, je štavnatá poskytuje dostatok sladkosti a kyslosti jej prednosťou je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika