Příspěvky uživatele - 31.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnova trávníku bez herbicidu, 15.8.2018
Chci obnovit zaplevelený trávník v existující zahradě. Správně bych měl použít herbicid a pak zasít. Ale herbicid není zrovna levný a hlavně je kolem záhonů nebezpečný. Takže jsem dospěl k závěru, že trávník zakryju netkanou textilií, nechám to... celý příspěvek >
Nedařba s břečťanem, 8.6.2017 Obsahuje fotku
Vysadil jsem břečťan před 4 nebo 5 lety a celkem to šlo. Z počátku moc nerostl, ale to je asi u břečťanu normální. Loni začal růst už rychle a těšil jsem se, že letos konečně pokryje celou stěnu. Jenže v zimě velmi zchřadnul a nevypadá to že by... celý příspěvek >
Ochrana grilu proti počasí, 7.5.2017
Přístřešek bohužel nebude.
Ochrana grilu proti počasí, 7.5.2017
Zdravím, kupuju svůj první gril, konkrétně Outdoorchef P-420 G a chtěl bych se zeptat zkušených grillerů, zda takový gril vydrží venku bez ochrany. Na zimu bych jej možná mohl někde schovat, ale od jara do podzimu by byl na slunci, na větru, na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika