Příspěvky uživatele - 112.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 11.5.2017
Co se děje u mě? Takže ne kompostovaná, ale spíše silážovaná tráva smrdí - ale jen když kompostér otevřu. Když je zavřený, tak už na metr o ničem nevím. Už tam šly hrozny, které žena zapomněla v lednici, až budou, tak tam polopokusně přidám pár... celý příspěvek >
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 10.5.2017
Takže ani ty shnilé a plesnivé meruňky nevadí? Ořešákové listí? A technický dotaz - v přehledu vidím 120 přečtení a 10 příspěvků. Přečíst ale mohu jen 3 příspěvky. Ostatní jsou nějak schované, je to chyba nebo bych se musel třeba registrovat?
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 10.5.2017
Jako člověk sídlištní začínám třetí sezónou používat plastový kompostér. Primárně není na výrobu kompostu, ale na likvidaci posekané trávy.  Status quo: Do kompostéru šla první sezónu jen tráva, když byl plný, šla do popelnice, ale velmi... celý příspěvek >
Kadeřavost ex post, 6.5.2017
O.k., díky. Jinak to vypadá, že letos bylo asi extrémní počasí nebo spousta nákazy v okolí. dnes jsem se soustředil na stromy u sousedů a viděl jsem také zcela prázdné stromy bez plůdků a s červenými listy. Alespoň třetinu napadeného listí měli... celý příspěvek >
Kadeřavost ex post, 6.5.2017
Máme relativně novou zahrádku. Po koupi jsme ničím nestříkali - úroda nektarinek veliká. Jednou jsme nechali nastříkat profesionály - chlapíky skoro "ve skafandru" - také úroda slušné. Letos se nestříkalo nic a dvě nektarinky a jedna broskev zcela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika