Příspěvky uživatele - 153.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 261, 25.11.2017
Super dekuji uz jsem ji objednal
Stihl MS 261, 14.11.2017
Ma tu nekdo prosim tu STIHL MS 261 jak je to s poruchovosti a vubec s provozem. Četl jsem o problémech s loziskami ale ty příspěvky byli staršího data 2013 tak mě zajímá jestli už je vše ok.Nebo nejaky tip na jinou.
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 17.7.2017
jeste ne
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 18.6.2017
Ta je take dobra akorat uz ma zaber 51cm mam mensi zahradu tak spise koukam po 46-48cm
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 18.6.2017
Nechci zakladat nove tema tak se zeptam tady.Take chci sekacku do 10000kc.Muj vyber je bud Hecht 5484 SX 5 in 1 nebo Stiga Combi 48 S.Kterou by jste vzali, nebo mi doporucili jinou?
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 7.5.2017
Dekuji za reakce.Cerpadlo chci opravdu jen na zalevani zahrady vzdy tam bude obsluha zadne samozavlazovani.Jen jsem chtel abych mohl zapnout cerpadlo a pak jit zalevat a ne aby jeden stal u cerpadla a druhy u hadice.A abych se nebal ze se mi spali... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Ocekavam aby bylo jen na zalevani zahrady z nadrze, aby vypnulo kdyz zavru postřikovací pistol a byla tam nejaka pojistka kdyz dojde voda v nadrzi.
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Byl to darek 
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Dobry den.Chtel bych poradit jesli nema nekdo zkusenosti s nejakym cerpadlem na IBC nadrz.Mam problem ze otvor na nadrzi je jen 14cm.
Ponorne cerpadlo, 21.3.2017
Mam dotaz jeli mi pujde na cerpani vody z ibc nadrze toto cerpadlo.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 6.3.2017
Na tom floranazahrade.cz pisi cituji - Pro drť určenou k mulčování vyberte spíše nožový drtič, ke kompostování poslouží lépe drť z válcového drtiče. Na zahrada-centrum.cz zas ze drtic noze na kompostovani a stepkovac na mucovani. Vybral jsem... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Tak bych chtel poradit jakou znacku na ten co má válec do 5000kc
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Tak se zeptam jinak.Jaky je nejlepsi stepkovac pomer cena vykon do 5000kc.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
To jsem udelal ale konkretne tam neni jaky stepkovac koupit.Myslite ze ten z Mountfi. je opravdu spatny 
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Dobry den Chtel bych se zeptat na nejaky stepkovac nebo drtic.Mam jen malou zahradu par stromu takze jen na zlikvidovani vetvi.Chtel bych ten odpad pouzit na skalku na mucovaci kuru.Ted co je lepsi jesli stepkovac nebo drtica a jakou znacku by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika