Příspěvky uživatele - 228.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017
A ten dotaz máte jaký? Nikde ho ve vašem příspěvku nevidím. BTW nevidím na vašich hrušních žádný problém.
Odzimování fíkovníku, 7.5.2017
Ano, taky si říkám, jestli to má smysl? Když v červnu vyraší nové výhony, fíky do října uzrát nestihnou. A další rok znovu to samé - k čemu takový fík? Nebo to jde i jinak na venkovním stanovišti, aby fíky dozrály? Jiná odrůda než Brown Turkey, které... celý příspěvek >
Rajčata uvadla, 7.5.2017
Samozřejmě. Jestli jste je předevčírem sázela, nevidím v tom problém. Já mám 30cm sazenice a sázím naplocho 15-20cm hluboko tak, že kouká jen vrcholek. To, že zahrabete spodní listy, vůbec ničemu nevadí.
Odzimování fíkovníku, 7.5.2017
Zatím vypadá mrtvě. Když jsem ustřihával zmrzlé konce výhonů, měl zelené pletivo, ale asi je to běžná barva i zmrzlého dřeva...
Rajčata uvadla, 6.5.2017
Odkud přesadil? Zůstal foliovník zavřený, teploty v něm stouply ke 40°C a rajčata na to nebyla zvyklá? Sazenice na obrázku nevypadá moc silně... pak by to asi byla příčina. Možná, že se do rána po ochlazení vzpamatují...
Klíčení tykvovitých - postup?, 5.5.2017
Kolega má úplně normální polykrabonát, nevím, proč ta ironie. Jen vám píšu, jak se mi chovají. Dokonce po celé ploše, která je prohnojena kompostem, vzcházejí vysemeněná rajčata, papriky, mochyně, okurky a jabloně, nic samozřejmě nehnije. Ty dýně a... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Na to jste přišel jak, anonyme?  Píšu pouze o paprikách a rajčatech krátkodobě při teplotách lehce nad 0°. A píšu o tom právě proto, že mám mnohokrát prakticky ověřeno, že jim to nijak neuškodí. Takže to moc dobře znám a rozumím.
Roubování hrušní, 5.5.2017
Poprvé jsem rouboval (na jednoleté semenáčky hrušní), rouby hrušní se krásně ujaly a raší oba 2 pupeny. Jak postupovat dál - mám spodní odstranit a nechat růst jen horní, nebo počkat, až budou mít výhony určitou délku a až pak jeden z nich odstranit?... celý příspěvek >
Mladé žluté listy višně, 5.5.2017 Obsahuje fotku
Na rašící višni (Pandy) mají všechny nové listy úplně žlutou barvu, žilnatina je zelená. Výjimkou je jen pár nejstarších listů, které jsou zelené. Vloni, když rašila poprvé po zasazení, jsem takové chování nezaznamenal. Je to v pořádku a listí... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Prosím, co to píšete za nesmysly? Při extrémním počasí mi ranní teploty ve skleníku klesnou nízko, extrémně až lehce nad 0. Pokud nebude uvnitř mrznout, rajčatům ani paprikám to neublíží. Mám to několikrát odzkoušeno, takže vím, o čem mluvím.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika