Příspěvky uživatele - 48.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který škůdce nám ničí švestky?, 20.6.2018 Obsahuje fotku
Krom vrbařů jsem na slivoních a hrušních objevil malého, temně zeleného broučka asi 5mm. Vypadá to, že skáče nebo velmi rychle létá. Znáte někdo?
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 4.5.2017
Určitě bylo myšleno, že stiga nemá zapotřebí montovat a dovážet lonciny :) v sekačkách.Těch dalších 10 značek nebude určitě problém vyjmenovat.Alko se v Čechách prodává po hobby marketech či železářstvích jako doplňkové zboží, a to jak známo, musí... celý příspěvek >
Vyber hobby krovinorezu, 4.5.2017
Z Vámi vybraných by jsem volil stigu, ta váha tam bude menší, na Vaše požadavky to bude obratnější a vybavení uspokojivé.Druhý model sází na motor Honda 4t, který je spolehlivý, nespaluje olej v benzínu ;),používá ho vícero značek, jako 4t je o něco... celý příspěvek >
Vyber hobby krovinorezu, 4.5.2017
K přesnějšímu užití uvádějte i přibližné metry.Takto z toho mám dojem, že budete sekat pro obec...
Vyber hobby krovinorezu, 4.5.2017
Aniž by jsem se díval na daný model, tak Váš výběr pro hobby bude jeden z nejlepších :),protože stiga fúzovala (mimo jiné)s Alpinou, svého času, jedním z prestižních výrobců křovinořezů, dokonce tak dobrých, že si je Honda prodávala svého času pod... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 3.5.2017
Jaképak nesmysly, já se nepouštěl do hlubších spekulací, Dálný východ odpovídá též Číně a je mi jedno zda to dělá Loncin, nebo si to někde Loncin dává dělat, tak nebo tak briks to není.Měl jsem skútra Hondu s výrobou na Taiwanu-potvrzeno v TP, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika