Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 3.5.2017
Zdravím, rád bych dal zpět dohromady starou rodinnou chatu se zahradou v žalostném stavu. Nadmořská výška cca 400m.n.m. a co je problémem, většina zahrady se svažuje dolů na SEVERNÍ stranu, proto se těžko chytá sluníčko a vidím to jako jeden z... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny pod UV lampou ve sklepě v prosinci, lednu a únoru, 5.1.2017
Tenhle disgrafickej prispevek nekdo pochopil? Nejak postradam to aero. Zrcadla logicky moc svetla neodrazi, protoze jsou sediva a neumi svetlo rozptylit... neexistuje material se stoprocentni odrazivosti. Nejlepsi je jasne bila barva, nebo jeste... celý příspěvek >
Okřehek - jak se ho zbavit?, 17.2.2013
Okřehek je pěkné svinstvo, které jsem si zavlekl do skalkového bet.jezírka s chycenými karasy tam kde se vyskytoval.Někdo zde píše, že karas je dravá ryba což je blbost.Autor promine.Pravda je ta, že okřehek žere ale také vyměšuje aproto je to... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 17.2.2013
Musim reagovat, hodně se zde píše, že se neudrží čístá voda v jílovém jezírku.Já mám vodu, kromě jarní řasy po zimním klidu čistou už 7let.Jílové jezírko této řasy zbavím ručně hráběmi namotáním na hrábě, nebot řasa po zimě je pouze v horní vrstvě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika