Příspěvky uživatele - 24.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 21.7.2008
Tak teď docela lituji, že jsem si nějakou nepřivezla z Madeiry, kde jsme byli letos v květnu na dovolené. Tam rostou zcela normálně před domy. Ke koupi tam byly nějaké kořenové odkopky nebo něco podobného - cenu už nevím přesně,... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 21.7.2008
Dobrý den, mám doma několik phal., kvetou jako o závod už podruhé od ledna 2008, kdy byly koupeny. U dvou z nich jsem si všimla žloutnutí spodních listů. Poradí mi někdo, co by to mohlo znamenat? Děkuji Hana
Poraďte - hořící láska, 8.6.2008
To jste mě vylekali s tou plísní. Květinku jsem koupila jako sazenici, zasadila a vykvetla. Pak, přesně jak píšete se sama vysemenila a měla jsem ji na 3 místech. To bylo další rok. Nijak jsem ji neošetřovala. Letos to je 3 rok - mám ji na asi 5... celý příspěvek >
housenka, 3.6.2008
Ještě zkuste položit pod růži nějaký papír nebo něco podobného a zatřást s ní. Housenky mohou opadnout. Mě se to podařilo. Já ale mám jiný druh housenek ne ty malé zelené, ale takové jakoby průhledné taky hodně malé 5-7mm. A nejdou moc dobře... celý příspěvek >
chlubím se, 3.6.2008
Přišla jsem ze zahrady, kde jsem až do tmy postřikovala mšice na růžích. Nebyli jsme týden doma a mšice se hrozně rozmnožily. Už před dovolenou jsem s nimi bojovala Bioolem, ale zřejmě bez úspěchu. Dnes jsem k postřiku sáhla po mýdlové vodě.... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 5.5.2008
Právě jsem si jednu přinesla ze zahradnictví a hned jsem se šla dívat na internet jak ji opečovávat, tak všem zúčastněným děkuji za rady. Budu se jimi řídit a uvidím. Hrozím se té zimy - nevím, kam s ní - jedině mám méně vytápěnou místnost, ale 10... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 4.5.2008
Jiřiny jsem ještě nestihla zasadit, mají čas vyrašit až po zmrzlých. Myslím, že jim to rozhodně trvá až 3 týdny. Asi i podle počasí (teplo, zálivka) Teď mi už zbyly jen ty drobnokvěté Dahlie.Kvetou celé léto až do mrazů. Hana
mečiky, 4.5.2008
Přesně stejné zkušenosti mám s loupáním-letos jsem je loupala pozdě a mám pocit, že ty cibule ani nemá cenu sadit. Ještě ani nemám přípravek na namoření - myslela jsem, že si koupím nějaké nové cibule. Snad se nemůže nic stát, když je... celý příspěvek >
šeřík, 4.5.2008
Tak to já mám taky ten krémový - už jsem si ustřihla kousek do vázy. Vím, že někdy květy zvadnou, ale slyšela jsem, že se mají konce poklepat kladívkem, tak jsem ty dřevnaté konce nastříhla zahrad. nůžkami a asi to pomohlo, protože květy drží a... celý příspěvek >
šeřík, 3.5.2008
Mám asi 3 roky na zahradě šeřík - má být žlutý(psali na cedulce v zahradnictví) no bílý není- roste na kmínku a vloni jsem si taky všímla, že odnožuje. Už je z něho asi 2m vysoký stromek. Jak je to se stříháním? Vloni kvetly všechny vrcholy,... celý příspěvek >
Co na slimáky?, 16.4.2008
I mi chtěli loni slimáci zlikvidovat jiřiny, částečně se jim to podařilo. Pak jsem si koupila Vanisch - takové modré krystaly nebo snad válečky a obsypala jsem tím ty keře(podle návodu) a fungovalo to za tu hranici se nedostali a schnuli až černali... celý příspěvek >
Svraštělé hlízy jiřin, 16.4.2008
Jsem jen laik -já uskladňuji hlízy jiřin do kýblů nebo jiných nádob s pískem, ale suchým, umístím je do sklepa a nezalévám je vůbec přes zimu. Nestalo se mi, že by shnily nebo svraštěly. Nevím, jestli je to tak správně, ale žijou a kvetou. Hana
Zmijovec opět kvete, 16.4.2008
Když to tady tak všechno čtu, snad ani nechci aby mi vykvetl:-)). Já mám hlízku asi ještě malou a mladou asi 5 let. Letos jen vystrčila klíček - asi jen poroste. Slyšela jsem, že se musí hodně hnojit aby kvetl. Hana
Lahůdková cibulka, 14.4.2008
Jsem jen laik - už jsem to ale zkusila a docela to vyšlo- nakoupila jsem sazečku a zasadila, ale měla jsem ji jen na ty zelené lodyhy- ty vyrostly pěkné. Cibulky jsem použila jen do polévky. Později by asi vyrostly do velké cibule. Ze semínek nemám... celý příspěvek >
Tulipány, 14.4.2008
Taky mám ráda tulipány a vůbec všechny květiny, ale s tulipány nemám moc úspěch. U hodně z nich mi vyroste jen jeden list velký, pak jeden malý a vůbec nekvetou. Já vůbec nevím, jaké to jsou tulipány, co jsou to tulipány botanické atd. Loni na podzim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika