Příspěvky uživatele - 210.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okopávání jahod, 2.5.2017
Jahody pěstuji normálně na záhonku, bez černé folie.Ještě než kvetou, zbavím je plevelu malou motyčkou. Nyní jsem se doslechla, že se na jaře nemají jahody vůbec okopávat, že je to poškozuje.Jen se má tráva vytrhat.. jaký máte na to názor? Děkuji.... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 3.7.2016
Zdravím, oba závity matic nožů jsou pravé. Traktor r.v. 2012, zakoupeno 2013. Také jsem s tím při první výměně nožů měl problém. Domníval jsem se také, že jeden je pravý a druhý levý, jak popisujete, což mě potvrdili i "odborníci" v MF. Takže jsem se... celý příspěvek >
Thuja plicata Excelsa - zerav, 5.2.2015 Obsahuje fotku
Zerav řásnatý, obrovský ztepilý nebo-li Tuje řásnatá, obrovská ztepilá, - (Thuja plicata, gigantea.excelsa) Patří do skupiny druhu stromů k obrům. Jejich výška se pohybuje kolem 60-80m., jsou velice odolný na drsné horské klimatické podmínky, některé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika