Příspěvky uživatele - 130.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprikám usychají vrcholky, 29.5.2017
Myslím si, že na vině není žádný substrát. Podívejte se na nového škůdce paprik. Nemá český název, jmenuje se Hemitarsonemus natus. Při prvních příznacích stříkám Vertimec. Po týdnu opakovat. Jedině tak se papriky udrží zdravé..
Zasychani sazenic rajcat, 1.5.2017
Mám také tento problém. Napadá mě, jestli by to nemohl být škůdce roztoč, který nemá české jméno. Škodí také na paprikách, ale viděla jsem někde na netu obrázky napadených rajčat, brambor také saintpaulií. Není viditelný pouhým okem. Latinský... celý příspěvek >
název květiny?, 7.9.2007
Je to letnička, Salvia farinacea. Je ještě v bílé a bílomodré barvě.
Vánoční hvězda, 22.4.2007
Vánoční hvězdu v dubnu hluboce seříznu, přesadím do nové země. Může to být směs substrátu na balkonové květiny s kompostem, nebo samotný substrát. V květnu, když už nehrozí mrazy dám ven. Během léta zalévám a jednou týdně přihnojuji např.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika