Příspěvky uživatele - 248.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 31.5.2017
Kamarádka si dala na západní plot z podobných důvodů zelenou stínící tkanin, prodávají s různým stupněm stínění cca od 50% výš, což je poměrně dost, pokud nemáte světlo z jiné strany. Nebo by se mohlo zkusit dát husté silonové pletivo, co se dávalo... celý příspěvek >
Okurky nevzešly, 31.5.2017
U mne vzešlo všechno OK vč Bejbina (z 12ks 11ano), jen ty okurky (Regina Semo) poskrovnu. S petrželí problém nemám, jen jsem si musela "vychytat" odrůdu, která u mne jde (Olomoucká dlouhá). Třeba takové Hanácké se u mne nelíbí, dělá jen ocásky... celý příspěvek >
Švestka kvete, poté žloutnou plůdky, opadají, 31.5.2017
Na peckovinách se může vytvořit plůdek i při špatném opylení (třeba při chladném počasí), nemá pak pecičku a opadne. U mne to letos udělala asi třetina plodů, co zůstaly po mrazících v době... celý příspěvek >
Co je to prosím?, 31.5.2017
Plody skalníku jsou mírně jedovaté, vadí ve větším množství (uvedeno na netu). Lída
Neví někdo, co je to za strom?, 31.5.2017
Také to může být obráceně, že původní keř měl být ten s těmi zoubkovanými listy, a prorostla podnož s hladkými listy, podnože většinou bývají vzrůstnější. Ale cesmína to asi bude všechno.          ... celý příspěvek >
Okurky nevzešly, 31.5.2017
Letos je se vzcházením okurek všeobecný problém. U mne z prvního výsevu vzešlo asi pět kousků, z druhého je to zatím lepší. O špatném vzcházení mluví i sousedé a prodejci na trhu.           Lída
Odumieranie rastilniek uhoriek, 30.5.2017
Padání klíčících rostlin.
Meruňka - děravé listy, 30.5.2017
Spíš než na škůdce mi to připadá na poškození pozdními mrazíky nebo kroupami a tak podobně. Také bych nic nedělala.           Lída
Univerzalny zahradny substrat treba premiesat?, 29.5.2017
Osobně bych to na výšku rýče promíchala, ale vybrala kameny. Ty substráty bývají na rašelinovém základě a potřebují mnohem víc vody, než normální půda. Rostliny většinou koření do těch 30cm hloubky, tak by bylo lepší mít na tu výšku stejnou strukturu... celý příspěvek >
Závlaha a jehličnany, 29.5.2017
Když mně přišlo podivné, že trávu zalévají a smrček a borovičku ne. V loňském suchu mi přeschnul už 40cm Picea Little Gem (a to jsem ho měla od 10cm) a nezachránila jsem ho...  Lída
Napadená Broskvoň, 29.5.2017
Zapomněla jsem uvést u 2.+3. postřiku, že se stříká na jaře.
Napadená Broskvoň, 29.5.2017
Tyhle kadeřavé listy opadají (lepší je je obrat) - zlikvidovat. Pak vyraší nové zdravé, ale dvojí tvorbou listů se stromek oslabuje. Je potřeba proti kadeřavosti stříkat - 1. na podzim po opadu listů, 2. když se pohnou šupiny koncových pupenů... celý příspěvek >
Závlaha a jehličnany, 29.5.2017
A vy ty stromky nezaléváte?? Pokud to za ostrého slunce nestříká na ně, tak je jedině dobře, že dostanou nějakou vodu, hlavně ty smrčky v horku usychají, protože koření mělce. Normálně se přece zalévají všechny rostliny...  Lída
Co je to za rostlinu?, 27.5.2017
Kuky  !    Lída
Co je to za rostlinu?, 26.5.2017
Pane Josefe, nevíte co to je? Marně to hledám...         Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika