Příspěvky uživatele - 90.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy a sršni na hrušních, 2.6.2018
Tak Calypso nezabralo, postupně mám meru už na všech 6 hrušních. Zkusím ten Mospilan. Nevíte ve kterém eshopu koupit Sanmite nebo Vertimec. Bylo to tu na foru doporučováno na meru, ale v žádném obchodě jsem to nenašel. Děkuji
Co je to za škůdce na trnce?, 21.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, co je to za škůdce, čemu vadí a jak proti němu? Děkuji.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018 Obsahuje fotku
Přikládám fota: Co to je a jak proti tomu? Děkuji. Myslím, že jsou tam 2 problémy, něco na listech a pak ty kolonie na větvičkách.
Prebierka plodov, 19.5.2018
Pokud tedy k samovolnému červnovému propadu nedojde, není důvod dělat ruční probírku, je to tak?Děkuji.
Slivoně 2017, 26.8.2017
Zdravím Rafaeli, mám na Vás dotaz. V některém tématu na zdejším foru popisujete "mini-košt" pálenek jednotlivých druhů slivoní z Jelínkovi pálenice. Nemohu ten příspěvek opětovně dohledat, takže se pokouším reagovat přes tady tento příspěvek. Můj... celý příspěvek >
Dozraje ještě?, 22.8.2017
Někdo tvrdí, že nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla. Já tvrdím, že z koruny plné plodů...
Dozraje ještě?, 22.8.2017 Obsahuje fotku
Pár fotek z blízka.Nakonec velká spokojenost. Poznáte někdo o jakou odrůdu by se mohlo jednat. Letos sklizeň o měsíc později než normálně...
Dozraje ještě?, 16.8.2017
Tak snaha byla, ale fotky jsou otočené o 90stupňů.
Dozraje ještě?, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, tak jste měli pravdu! Plody nakonec dosáhly normální velikosti a dozrávají. Sice předčasně opadávají, vždy je zralá jen polovina plodu, ale snad ty poslední budou v plné zralosti. Přikládám foto. Již jsem vyhodil asi 25kg nezralých... celý příspěvek >
Špendlíky, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Opak je pravdou, dočkal jsem se Plody na stromech nehnijí. Sice padají o něco dříve než by bylo vhodné na kvas, ale ideální pro konzumaci. Stačí projít pod stromem a člověk hned ucítí tu neopakovatelnou vůni... to je ráj
Slivoně 2017, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Špendlík katalonský... no comment...:)
Dozraje ještě?, 21.7.2017
Máte pravdu, naděje umírá poslední. Měl bych ale ještě jeden dotaz. Lze usoudit pouze z popisu o jakou odrůdu asi jde. Myslel jsem si, že Velkopavlovická, ale tu jsem vysadil na jiném více osluněném stanovišti asi 5km dále a letos měl prvních 10... celý příspěvek >
Dozraje ještě?, 21.7.2017
Pravdou je, že jsem si myslel, že kubík vody týdně ji musí stačit.(10-ti letý strom a pod ním všude tráva) Avšak nyní v těch hicech jsem cvičně nechal jeden den zalévat hadicí cca 5h a žádná kaluž vše se hned vsáklo, takže připouštím i nedostatečnou... celý příspěvek >
Dozraje ještě?, 2.7.2017
Pomůže ještě v této fázi přihnojit cereritem?
Dozraje ještě?, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, mám cca 10-ti letou meruňku, odrůdu nevím, ale mohla by být Velkopavlovická. Kvůli předchozímu zanedbanemu řezu plodí jednou za dva roky. Letos je opět opsypaná jak snad ještě nikdy. Ale znervozňujeme velikost plodů. Předchozí roky jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika