Příspěvky uživatele - 212.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 8.5.2017
Dobrý večer, znovu se na Vás obracím potřebovala bych poradit s probírkou plodů u mé broskvoně a nektarinky obrázek a dotaz z 8.4. snad z každého květu je tam plod velikosti cvrnkací kuličky.Kdy se to má dělat jak a kolik jich tam může zůstat?... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 30.4.2017
Děkuji Všem za reakce na dotaz, je moc fajn, že se tady zkušenější snaží pomoci nám začátečníkum.Mám s Asimínou ještě dlouhou cestu před sebou, ale doufám, že se taky dočkám a hlavně aby se jí u nás líbylo. Ještě jednou díky Všem Sylva
Asimina Triloba, 29.4.2017
Dobrý den, potřebovala bych poradit,  chci zasadit Asiminu v kontejneru mám ji po vysazení zastřihnout?Je 120cm vysoká a má malinko narašené listy cca1cm.Věřím, že pan Ivan nebo teta Jana poradí.Díky Sylva
Mráz, 20.4.2017
22:40 Říčany u Brna -3 v 1,5m to nebude dobrý je jasno a bezvětří. Sylva
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 8.4.2017
Teto Jano, děkuji i Vám. Čož o to rudl koupím ale co ten sklep?Ten fakt nemám.Dnes jsem opět vyrazila do zahradnictví "bože já tam fakt už nesmím,"jedna třešeń a dvě borůvky stromek do půdy a borůvky v komtejneru jestli to tak půjde dál budu muset i... celý příspěvek >
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Tak musím říct, že jste mě moc nepotěšil, přesto díky za reakci. Pokusím se přidat obrázek, jestli je to ta samá jak píšete od Starkla.Nemám ani rudl ani sklep, pouze zahradní domek ale v tom je jen o několik málo stupňů víc než venku.Třeba se... celý příspěvek >
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 8.4.2017
Děkuji Vám,  jsem v blízkosti Brna 345mn.m přesně jak píšete udělám. Budu ji otužovat a venčit je nádherná a byla by škoda to hned na začátku pokazit. Přiznávám že má ještě sestřenici -nektarinku to samé v květu.No přece jsem ji tam nemohla... celý příspěvek >
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 6.4.2017
Děkuji ˇ, můžu to ještě doplnit šlo mě hlavně o to jestli je mám zasadit už na podzim nebo je nechat v kontejneru do příštího jara, teď v květu bych to nezkoušela. Sylva
Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu, 6.4.2017
Zdravím, chtěla bych moc poprosit o radu.V čera jsem si koupila zakrslou broskvoň a zakrs.nektarinku obě v plném květu v kontejnéru.Potřebuji poradit kdy ji můžu vysadit do zahrady abych ji prospěla a ne ublížila.Obě jsou tzv.balkonovky tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika