Příspěvky uživatele - 228.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychani sazenic rajcat, 29.4.2017
Také mám po sazenicích rajčat.. pak odešel dvouzubec, Jiřiny, vitálka.. příští rok už kupovaný substrát nechci ani vidět... než se s tím takto piplat, tak raději nic.. hurá na kompost ;)
Mráz, 20.4.2017
Petrov u Šumperka -5st.. je to v háji...
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 17.2.2017
Moje zkušenost je taková, že u maminky s touto výsadbou jsem měla plísně dost (mohlo to být i počasím v létě) ale u ní byla rajčata do 11h bez sluníčka a moc u ní nefouká.. u nás je takto sázím několik let a nestříkám, vždy až je problém - cca srpen,... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017 Obsahuje fotku
Vysévám rovnou po dvou do kelímků a každý rok je jih hromady.. tady už značně obraná
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017 Obsahuje fotku
S rajčaty se nemažu ;)
Nákaza česneku, 27.11.2016
Udělala jsem chybu, teď už to vím.. Mořila jsem až před výsadbou, v den focení... fotka je z rána, než jsem je dala do sulky..teď se jen modlím, zda to na tom zbytku sulka zlikvidovala.. Měla jsem tu krabičku o 8ks, počítám, že se to rozlezlo na... celý příspěvek >
Nákaza česneku, 27.11.2016
Stroužky byly hnědé, vyhodila jsem.. Nákup p.Kozák..
Nákaza česneku, 5.11.2016
Kuka moc děkuji ;)
Nákaza česneku, 5.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prvně jsem si objednala sadbu česneku a nevím si tam nějak rady, neví prosím někdo, co by to mohlo být za nemoc? V palici byly dva kusy ok, ty můžu zasadit? Moc děkuji za odpověď
Nemoc nebo skudce na hrusni, 7.8.2016
Já je mám bez trávy :) ty příspěvky z dřívějška (od 28.4.) jsou ode mě.. Takto se to vyvinulo dál a nevím si s tím rady.. Moc děkuji :)
Japonská vrba: choroba stromu?, 7.8.2016
Moc děkuji :) hned večer na to vlítnu... Barva odpovídá.. Mám vrbičku právě takovou žluto, šedo, hnědou :(
Nemoc nebo skudce na hrusni, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Hodně jí opadává listí.. Ještě jsem vyfotila i detail...
Nemoc nebo skudce na hrusni, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Dorý den, tak opět prosím o radu..stav se u této hrušně vyvinul takto :(mám ještě něčím postříkat? Budu ráda za každou radu, děkuji
Japonská vrba: choroba stromu?, 7.8.2016 Obsahuje fotku
A ještě jedno foto
Japonská vrba: choroba stromu?, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením choroby vrby... Před odjezdem na dovolenou se zdála být v pořádku, podežraná nevypadá, nevím, jestli je můj odhad dobrý ale zdá se mi, že má padlí? Poradí prosím někdo?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika