Příspěvky uživatele - 8.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož Mykoa, 21.11.2017
Copak, máte s MYKOA špatné zkušenosti?Martin
Co Vaše réva 2017, 21.11.2017 Obsahuje fotku
Keřík mám při stodole, pravokořenný, má prozatím velmi málo dřeva, tenký kmínek, to znamená málo zasobních látek, orientace na jihovýchod, cca po 13 hodině v létě slunce na keř již nesvítí. A některé hrozny byly schované pod listy.Bobule byly... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 20.11.2017 Obsahuje fotku
Letos mi prvně zarodila odrůda Pamjati Zacharovoj, má volnější hrozen, dostatečně velké bobule s velmi dobrou chutí, bobule jsou chruplavé s málo semeny.Hrozny vydržely pod sítí dlouho viset na keři.Jeví se mi že to bude zajímavá odrůda. Martin
Kanzi, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Letošní Kanzi, mám stromek ještě ve školce, z nedostatku času jsem ani neprováděl postřiky fungicidy.Z chutí jablka jsem spokojen. Martin
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 11.9.2017
Tak u mne se moc neujala, podrůstá, Toptaste na Krymsku letos vykopu, plody nedozrávají a všechny opadnou.Haganta se také chová na Krymsku divně.Mám obavu, zda tato podnož není náchylná na šárku kterou z odnoží dostane.Oproti Krymsku u mne slivoně na... celý příspěvek >
Podnož Mykoa, 11.9.2017
Dobrý den, chci se zeptat zda je dnes již více zkušeností s podnoží typu MY-KO-A.Mám pár na zahradě a zdá se mi, že samotné podnože mají dost bujné přírustky, rostou velmi zdravě.Tak zvažuji naroubování slivoní, popřípadě meruněk.Zajímalo by mne, jak... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 19.5.2017
Dobrý den, koupil jsem dle Vaších rad obyčejný stavební keramzit(Liapor) o frakci 8-16 mm.V popisu u výrobce Liapor uvádějí, že ketamzit pro hydrokulturu je o něco těžší, asi o 70 kg na m3, pro množení to asi bude jedno.Letos jsem ještě pár řízků... celý příspěvek >
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 30.4.2017
Dobrý den, chci si pořídit novou sekačku s pojezdem, váhám nad novými motory Emak OHV.. Zajímaly by mne zkušenosti uživatelů sekaček s těmito motory, v poslední době jich přibývá, jsou na sekačkách Oleo-Mac, tuším také na Dolmarech a jiných.Zda se... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 29.4.2017
Dobrý den, mám dotaz k používanému keramzitu. Používáte speciální keramzit pro hydrokulturu nebo obyčejný stavební. A jakou velikost, 8-16mm? Díky, Martin.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika