Příspěvky uživatele - 95.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je hnědé zbarvení normální? , 27.4.2017
ups!  Teď se cítím trochu hloupě... Nevzpomínám si jak vypadaly touhle dobou loni, tak jsem asi zpanikařil... a že kvete/? Ještě toho musím hodně nastudovat...  Ale celou dobu jsem se domníval - nakupoval jsem v zavedeném... celý příspěvek >
Je hnědé zbarvení normální? , 27.4.2017
Nerozumín, má někdo ještě jiný názor?
Je hnědé zbarvení normální? , 27.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a prosím o radu. Na zahradě mám několik cypřišků Elwood¨s gold a tůji golden globe. Všechny mají stále hnědé, rezavé, (zimní) zbarvení... špičky jsou jakoby hnědé... Tak nevím zda je to tím že jaro ještě nepropuklo v plné teplotní... celý příspěvek >
Zima byla krutá?, 8.3.2017
Děkuji moc za reakci. Myslíte tedy že se už nedají zachránit? Bude potřeba tyto vykopat a zkusit "odolnější" jehličnany? Přiznám se, že v zálivce jsem bezradný.. Domníval jsem se že jim mulčování pomůže.. :-(
Zima byla krutá?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a prosím o radu, zda mé cypřišky laws.  minima aurea jsou "přešlé" mrazem? Je možné, že jim tahle zima takto ublížila? nebo se ještě postupně zabarví? Vedle na fotce vlevo mám cypřišek snow white - ten to schytal také... V... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 11.9.2016
Tak vidím že jste také noční ptáče. :-) Chjo. ta housenice nevypadá moc sympaticky... teď nevím co můžu/nemůžu na podzim? Mám ty výhonky zkrátit/ostříhat? Dnes ji prohlédnu zblízka, tak uvidím zda vůbec uvidím... Mimochodem také jsem sadil pinus mugo... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 10.9.2016
Děkuji Lído za podporu, :-) To je mi líto, když už "pěkný kousek" na který si člověk zvykne nenávratně odejde... Já loni v tom suchu musel oželet asi 8 smaragdů, ale ty zdaleka nedosahují takové vzácnosti, jako ten Váš... Byť je nezatracuji - thuje... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 10.9.2016
Zdravím všechny a moc děkuji za Vaše cenné příspěvky. Osobně mám rád zakrslé jehličnany, a tento kultivar je opravdu velice zajímavý... tak proto si dělám starost o jeho zdravý růst... mám ho v současnosti zamulčovaný kůrou, pršelo začátkem týdne, a... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 7.9.2016
Děkuji za radu, dnes ještě udělám fotky a smrk důkladně prohlédnu... A ty nové ježaté výrůstky jsou v pořádku? To se ptám asi hloupě, roste to z relativně zdravých větviček, ale jinde jsem to neviděl... Zálivku udělám. Jaké hnojivo doporučujete jako... celý příspěvek >
Co se děje s nidiformis?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, prosím o radu, již delší dobu pozoruji na mém smrku nidiformis malé nové přírůstky v podobě malých ježatých jehličí... a trochu celkově žloutne... viz foto. Prosím poraďte zda je vše v pořádku???.Děkuji...
Javor červený umístění, 9.7.2016
Josefe, moc děkuji za reakci. Ten můj titulek byl už jen záchvěv zoufalství, protože mám pocit že každý radí něco jiného... Samozřejmě počkám do podzimu, ale k tomu zbarvení - že starší listy zezelenaly, jen mladé výrustky jsou červené, je způsobeno... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 8.7.2016
Teplý nebo studený obklad? Poraďte prosím- javor červenolistý ztrácí ve stínu svou červenou barvu listů - můžu nyní opatrně přesadit na slunce - nebo počkat na podzim? A střihat? Roste jako keř. Děkuji.
Cypřišek Lawsonův, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím a moc prosím o radu. Mám na zahradě několik zmiňovaných cypřišků, ale u třech - ne u sebe, vysázené loni na podzim, z kontejneru, začínají žloutnout, hlavně uvnitř jsou hnědé - suché větvičky. Aplikoval jsem hořkou sůl zálivkou, poté i... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 13.6.2016
Dobrý večer, mám také javor červenolistý, a pro jistotu schovaný v polostínu, je cca 30cm vysoký a roste spíše jako keř, výhonky rostou velice chaoticky všude "cik cak". Docela se mu daří, má pěkné nové přírůstky, a teď nevím: přesadit ho na podzim... celý příspěvek >
Klanopraška, 12.5.2016
Mám ješzě dotaz, kraje listů začaly trochu hnědnout,, mám ji zasazenou na západní straně u plotu... nevíze co to může znamenat? Moc děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika