Příspěvky uživatele - 241.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 14.10.2017
Dobrý den. Děkuji, zapomněl jsem napsat že na dalších 11 hrušních je barva listí normální. V databázi hrušní jsem našel hrušen Lecitierova, která se takhle na podzim zbarvuje ale spodní listy jsou prý víc do žluta. Je na podnoži Kavkazská, tak až... celý příspěvek >
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 12.10.2017
Dobrý den. Mám malý dotaz. Koupil jsem hrušen Kongresovku v Uherském Ostrohu a její listy se ted zbarvily do červena je to v pořádku mám podezření jestli to není nějaká asijská. Děkuji.
Mráz, 27.4.2017
Tak u mě Adamov 20 km severně od Brna 2 velké třešně KO, jako loni trochu srstky rybízy v pořádku. Merunky 2 Pinkcoty obě v igelitovém pytli 1 zmrzla druhá na půl.2 Hargrandy 1 co byl na volném prostranství lehce omrzl a druhý omotaný strečkou a... celý příspěvek >
Pomůcky a nástroje používané jako rozpěry a k tvarování sklonu větví, 7.4.2017
Já používám na odklonění větví od kmene slabé latky do kterých po zaříznutí na požadovanou délku na obou koncích udělám V výřez a potom vezmu izolační Utulip, to je taková modrá různě široká tvrzená izolace ve tvaru U. Z té si uřežu požadovanou délku... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Zapoměl jsem na polohu asi 20Km severně od Brna
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
Zdravím všechny zahrádkáře. Adamov asi 290mnm. Pinckot téměř v plném květu za ním Hargrand a Kioto. Bigred a Springblush má ještě čas. Red haven, Fair haven a Favorita moretiny před rozpukem, za nimi Catharina NJC 83 a Simfonie s Pantaem a potom... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, 25.3.2017
Dobrý den. Postačí 30l kýbl a vodu z něj odvádět navrtáním děr do dna. Děkuji.
Výhony u rynglí, 10.3.2017
Dobrý den já jsem jednou takhle likvidoval výmladky švestek které byly několik metrů od matečného stromu jenž už nežil. Nechal jsem si tam asi 3 které vypadaly pěkně a i když mezi nimi byly velké rozestupy tak po namazání ostatních nežádoucích i tyto... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 5.2.2017
Dobrý den. Bydlím v Adamově okres Blansko. Bývalo tu hodně těch žlutých až fialových já jim říkám špendlíky. Ale poslední roky to pohúnci města likvidují jako by neměli co dělat. Z těch čistě žlutých jsem dělal svůj 1. kvas. Sbíral jsem pouze ze země... celý příspěvek >
Warwickhire Drooper, 13.12.2016
Dobrý den chtěl bych rozšířit mou zahrádku o tuto odrůdu, mám Ontário a Oulinskou na jaře jsem koupil Thames cross ale odešla dá se ta nádhera u nás někde sehnat. děkuji.
Jarne mraziky 2016, 1.5.2016
Ahoj Všem. Taky sdělím výsledky po mrazících. Angrešt 75%KO, muchovniky OK, merunky Hrgrand, Kioto,Pinckot velmi brzo začli kvést a přišel déšt a zima takže jednak špatné opýlení a k tomu mrazíky tak KO, broskve všechny OK, althanova 50% KO, čačanka... celý příspěvek >
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 7.3.2016
Já to nemíchal natíral jsem napřed sulkou a potom ten kuprikol ještě ted je na těch větvičkách které neodumřely takový stříbrnomodrý povlak letos nestříkám bo jsem rád že jsem ty stromky nezahubil úplně a myslím že po tomto zásahu už by se kadeřavost... celý příspěvek >
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 7.3.2016
Dobrý den já jsem v roce 2014 na jaře zakoupil několik stromků broskví a na postřik jsem zapomněl. Ze 7 zasazených byla kadeřavost na 1 velmi a na 1 jen sem tam, listí jsem otrhal postříkal přípravkem pro pozdní ochranu tento byl doporučen na... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 10.2.2014
Dobrý den. Firma Jural uvádí samosprašnost i u Konference, Hardyho,Wiliemsove a možná všech to už jsem dál nezkoumal od nich radši nebrat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika