Příspěvky uživatele - 157.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zasadit výmladek šeříku?, 8.3.2019
Kořeny nestříhat-odřenina nevadí, pod ní je energie a naroste další vlášení. Zapustit rostlinu asi o 10cm hlouběji, než byla doteď. Trochu nahoře zakrátit. Zalít, ale nepřelívat.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
No jistě! Vždyť je to žížalí čaj.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
Měly žízeň.
Uschlé větvičky thuje Brabant, 1.3.2019
jestli klepírovaly už na podzim, tak na jaře to bude mnohem horší. Hodně vody bere ten borový háj.
Zmlazení Charneuxské hrušně, 18.2.2019
Já jsem si jistý, že citlivý řez by této hrušni-i lidem pod ní výrazně prospěl. Taky hnojení prodlouží život ve zdraví. Obtěžující hmyz se dá jednoduše redukovat. Kvalitní-bezpečný žebřík je správná cesta ke spokojenosti, česáček-trháček vám umožní... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 13.2.2019
Kategorie nosnice většinu vápníku ukládají do skořápky...
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 12.2.2019
Kolik slepic na jak velkou plochu? Budou-jsou v sadu nonstop, dlouhá léta? Nebo máte v plánu, či už praktikujete-"každý slepičinec pod stromy"-tedy i ty z trusného stolce?
Kdo mi zabíjí slepice?, 12.2.2019
Jak dlouho žila ta slepice po poranění dravcem, jak jste ji ošetřil? Vnitřnostmi myslíte co-svalovinu, střeva...?
Hnojivo na melouny, 11.2.2019
Ano, a k tomu je vhodné do výsadbové jámy zapracovat rohovinu-funguje průběžně, dlouhodobě!
Štěně 5 měsíců, 8.2.2019
Někdy stačí zrcadlo...
Nolina - Sloní noha - žloutnutí listů, 7.2.2019
Mohla po cestě k Vám prochladnout.
Fialově kvetoucí keř z Beskyd, 3.2.2019
Lýkovec. SPCH
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 2.2.2019
Věk je určitě vyšší. Mně se stav nelíbí. Průklest, výživa a zásah proti obaleči by pomohl-odstranění staré, neživé borky, opakované kypření půdy pod str., cílená výživa... SPCH 
Zablácená vejce, 31.1.2019
Fér by bylo skutečný stav hospodářských přebytků kupujícím přiznat. To by Vám ale nejšpíše taková vajíčka zůstávala na krku... Jak znečištění, tak mytí vajec snižuje jejich přitažlivost-trvanlivost, hyg.-zdravotní nezávadnost. Řešením je např.... celý příspěvek >
Zimovanie muškátov, 31.1.2019
Prst se zaboří do půdy a nejpozději po jeho vytažení víme, jestli je třeba vody. Ty Vaše rostliny se zakrácením ani na zítra čekat nemusí. Jen to umístění do únikových prostor domu není příliš vhodné...
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika