Příspěvky uživatele - 3.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 26.4.2017
Jistě vám to roste stejně jako ostatním majitelům skleníků, do kterých se např. nedávají plodiny, které k oplození potřebují hmyz nebo vítr. Má ho každý druhý, z mnoha dalších důvodů jako dostupnost, snadnost konstrukce, mechanická odolnost atd.... celý příspěvek >
Sklo Helios - co to je?, 26.4.2017
Věřím, že vědecký výzkum je dlouhodobý a složitý, ale vidím problém v tom, že je tlačen velkopěstiteli. Jejich priority jsou především finanční - co největší sklizeň za co nejmenší náklady; hraje tam roli trvanlivost konstrukce a vybavení a další... celý příspěvek >
Sklo Helios - co to je?, 26.4.2017
Děkuji za tuto informaci, takže jsem dále pohledal. Skutečně se speciální skla vyrábí, jen v Čechách se o nich neví a stále ještě někteří jásají nad polykarbonátem. Greenhouse Glass A Čína nabízí...
Kedlubny - gigant, 25.4.2017
U nás je měl nejradši hryzec. Když už byly velikosti dětské hlavy, nacházel jsem je postupně ovadlé ležet - po zvednutí byl vždy ze země do nich otvor a vykousané komplet až na kůru.
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 25.4.2017
Jiný fazol v blízkosti je a semena má, i obrovské fialové lusky. Ještě uvažuji problém s kyselou půdou, kterou máme kterou prý fazol nemá rád. Může to způsobit nedostupnost některých minerálů, jako molybdenu. Fazol ještě hnojím hnojem, není to... celý příspěvek >
Zelenina do polostínu, 25.4.2017
Seřadil bych nároky zeleniny na slunce následovně: plodová byliny kořenová listová košťáloviny
Moj sklenik z CD profilov, 25.4.2017
Před pár lety jsem si chtěl nechat postavi velký skleník z polykarbonátu. Stálo by to hodně peněz a dnes jsem rád, že k tomu nedošlo. Mezitím jsem pochopil hlavní nevýhody - propustnost UV - polykarbonát, respektive jeho ochrana, ho kompletně... celý příspěvek >
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 25.4.2017
Mám podobnou půdu na třebíčské Vysočině. Dovezl jsem z lomu 2 vleky drceného vápence nejmenší frakce a sem tam rozhodím i sádru (kvůli síře). Pomohlo. Dokud jsem jen vozil hnůj, působil jsem ještě větší kyselost při tom písku. To ale v konečném... celý příspěvek >
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 25.4.2017
Kamarád sklízí ve vytápěném skleníku papriky ještě i v prosinci.
Fazol šarlatový, 25.4.2017
Určitě, aby vzešly po zmrzlých a klíčení počítám tak týden; když je prohřátá půda, tak to jde rychle. Není třeba spěchat, rostou velmi rychle a u nás kratší sezonu Vysočiny využijí dokonale, před mrazy už bývají lusky sklizené. Mám oporu 10m na... celý příspěvek >
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 27.3.2017
Nikdo neví? Mám opakovaně stejný problém. Tchánovi v podstatně horší půdě plodily hojně.
Už vám leze medvědí česnek?, 21.3.2017
Včera jsem byl na něm v lese. Roste tam na dně hlubokého údolí. Musel jsem odhrnout listí, abych ty špičky viděl. Ale pak jsem se přesunul na jižní svah, kde už se rozvíjely listy. Nasbíral jsem. Takto mladý pálí pekelně (dnešní snídaně).
Sklo Helios - co to je?, 19.4.2016
Zde jsem narazil zjednodušený výsledek velkopokusu se skleníkovým životem flory i fauny: První zkušenosti s kolonizací Marsu skončily smrtí osadníků Větve stromů se stávaly křehkými, lámaly se, až se pak kácely celé stromy! V článku je... celý příspěvek >
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 7.4.2016
Vyrůstal jsem v Oslavanech, kde byla elektrárna zásobující Brno. Někdy stačilo natáhnout dlaň a chvíli koukat, jak se na ni snáší černé tečky sazí. Malá zahrada rodila více a zdravější ovoce. I já pamatuji, že v době babičky, která se o zahradu moc... celý příspěvek >
Co je s těmi zákrsky?, 7.4.2016
Děkuji všem za příspěvky. Nejhorší stromy (většina) byla na podzim zlikvidovaná. Nasázeli jsme nové vysokokmeny, většinou staré odrůdy, s podnoží vhodnou do těchto podmínek. Zahradu brázdí indičtí běžci a obohacují půdu o organický materiál.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika