Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 20.4.2012
Opatření instalace drenážních trubek má odvést vodu, která dlažbou a konstrukci proteče. Je to takové opatření "pro jistotu". Primárně by povrchová voda měla odtékat spádem na povrchu dlažby směrem k zídce, proto bych se ji snažil možnost vsaku do... celý příspěvek >
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 20.4.2012
Ano, tak je to správně.
Melounoviště 2012, 20.4.2012
Dobrý den, chtěl bych poradit nebo se zeptat co jsem udělal při roubování špatně. Letos zkouším roubování melounů poprvé. V sobotu(před 5,5 dny od teďka)  jsem narouboval 3 melouny metodou mezi děložní lístky. Pořádně jsem je zalel, zakryl jsem... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 19.4.2012
"Šnekem" podle mě bylo myšleno vyzdění cihelných příček přímo v kouřovodu, které tvoří překážku proudění kouřu. Taková vojenská "opičí dráha".
Odstranění betonu ze dvora, 19.4.2012
Fajslem to půjde, ale pokud bude tloušťka více než 10 cm, tak potěž pánbůh. Pokud je v betonu armatura, tak bych o ručním bourání ani neuvažoval...
Odstranění betonu ze dvora, 18.4.2012
I na bobíka (UNC) se dá instalovat kladivo. Cena za práci pak činí nějakých 700Kč/hodinu a výkon má jak Deset ukrajinců...
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 18.4.2012
Ahoj Radime, pokusím se odpovědět. 1. Bude dobré, spádovat už k nové zídce i pláň (pláň = jílovina, která zůstane po odebrání vrstev před novou konstrukcí). Po pláni steče voda k nové drenáži, kterou budeš instalovat před novou zídku.... celý příspěvek >
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 17.4.2012
Ahoj Radime, zvýšením plochy se pravděpodobně dostaneš nad vodorovnou hydroizolaci stávajících budov, takže bude nutné novou dlažbu spádovat od těchto budov "úžlabím" směrem k nové zídce, přičemž (pokud to bude technicky možné) bych provedl po... celý příspěvek >
Co s rajčatami?, 17.4.2012
Loni o tomto čase jsme to tady diskutovali, sám jsem byl jeden z "postižených", kterým po koupi substrátu a výsadbě rajčat odešly skoro všechny sazenice. Substrát obsahoval velké množství dusíků. Uznávám, že těch důvodu může být... celý příspěvek >
Co s rajčatami?, 14.4.2012
Přehnojeno dusíkem.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 11.4.2012
Baycorem stříkejte až po začátku opadu květních lístků (pokud meruňka aktivně kvete, tak nestříkat). Pro ochranu před mrazem použijte mědňaté přípravky Champion, Kuprikol. Jde však spíš o psychologiskou pomoc, při -3°C už tento patent nefunguje.
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 9.4.2012
Určitě by měla být v pohodě, větvičky vypadají dobře.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Lehce se rozepíši k zmiňovanému zavlažování (mlžení) stromů vodou před mrazem. Můj otec to takhle řešil u broskvoní Redhaven již před třiceti lety a vždy měl výbornou účinnost. Pravda kromě jednoho roku, kdy mrzlo trochu víc a všechny stromy se pod... celý příspěvek >
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 8.4.2012
Je možné, že stromek uschnul, také je možné, že je v pohodě. Na podzim vyorané stromky a následně vysazené raší první rok později, než starší stromky.
Bejbino, 8.4.2012
To je zvláštní, já přišel do jednoho havířovského malého obchůdku, koupil Bejbino, petržel a majoránku, zaplatil a odešel. Vůbec by mě nenapadlo, že nejde sehnat, každý rok ho tam kupuji společně s Tornádem F1 a vždy bez problému. Výrobce - Semo.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika