Příspěvky uživatele - 16.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První broskvoně dozrávají, 12.7.2017
Ještě si dovolím malé srovnání chutí. I když mě v porovnání s broskvemi z marketu chutnaly všechny ty moje malé broskve mnohem lépe, falešná Tena - Favorita moretiny má přece jen lepší chuť než Sprincrest, taková klasická jakoby Redhavenová,... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Další foto, nevím jestli se vloží všechny. Springcrest je dvouletý.
První broskvoně dozrávají, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím broskvové nadšence. Po návratu s Chorvatska jsem se zaregistroval na tomto fóru a přidávám fotky zralého Sprincrestu.Broskve menší, ale poměrně chutné. Falešná nektarinka Tena je asi Favorita moretiny(nebo Harbinger), také dozrála, ale tu... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 22.6.2017
Když vidím svoje příspěvky - chyby a překlepy, v práci přitom píšu dopisy a maily denně, no sorry jako, je to bída. Tak co se týče Benedicte a Superqueen, tak se nechám překvapit, jestli budu čekat s rukama v bok na další sezónu. Faktem je, že... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 21.6.2017
Nechci aby to působilo, že dělám reklamu nějaké podnoži. Jsem co se týče pěstování vlastních broskví zelenáč (i když jsem roky pomáhal strejdovi s broskvovým sadem), mám je 2 rokem 6 stromů různých odrůd. Moje zkušenosti se nedají generalizovat, ale... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 20.6.2017
Kéž by bylo na světe více ovocnářských fanatiků místo jiných. Abych nebyl úplně offtopic, ale jen trochu, na rozdíl od většiny mě nezmrzla Sprincrest, dvouletý strom jsem dost přetížil, k tomu mě zlákal bujný růst na podnoži GF677(pokud budu... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 20.6.2017
Dovolím si offtopic, sice pana Petra z Pardubic neznám, ale na jeho příspěvcích mě fascinuje nadšení z výpěstků (patrné zejména u broskví), které pochopí pouze ten, kdo má podobné nadšení v sobě. Podobné nadšení je samozřejmě patrné i u jiných... celý příspěvek >
Odzimování fíkovníku, 28.5.2017
Taky mě zmrzl, ale již raší odspodu i když to dlouho vypadalo, že nic. Po třech bezproblémových letech venku 4 zimu zmrzl. Mě to nechává v klidu, stejně mě stačí, že budu mít fíkový keř, nemusím mít strom. Ono se toho zase tolik nesní, jak jablek,... celý příspěvek >
Výsadba 5 broskvoni, 13.5.2017
Dobrý den pane Roberte, Nadzemní část zmrzla, již dříve jsem četl, že vyrazí od kořenů. Nic se nedělo, ale včera jsem zjistil, že v dolní části kmene raší pupeny, takže zřejmě obrazí od spodu. Já si na fíkovníku nezakládám jako na své prioritě,... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 25.4.2017
Jo a ještě k věci, dle mé zkušenosti může ochrana proti mrazu někdy nadělat více škody jak užitku, zakryl jsem sazenice vinné révy zavařovačkami a zdá se mi, že dopadly hůře než ty nezakryté bez skla. U Vás viz ta sousedka, co nezakrývala a dopadla... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 25.4.2017
Dobrý den, tak to Vám při té péči a počtu opravdu nezávidím. Já mám jenom 4 angrešty (Něguš, Rokula, Karmen a falešnou Invictu, která má červené plody), nezmrzly mě (tady na JMoravě bylo do -2), ale jeden mě včera zdevastoval srnec, a chtělo se... celý příspěvek >
Mráz, 23.4.2017
No já myslím, že mrzlo všude včetně Jižní Moravy včetně Slovácka. Díval jsem se na web ČMHÚ a teploty byly všude pod nulou. Bydlím na kopci, ale tentokrát nebyl mrazík jen přízemní, chycené jsou listy a květy ve 2 metrech i výše. Plody meruněk i... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
Souhlasím, mám i drobné ovoce a zeleninu, i když se věnuju hlavně ovocným stromům a vinné révě. Nebylo by návíc ode mě fér si tady stěžovat, zvlášť proto, že mrazy z minulých let jsem přečkal s minimálním poškozením. Jinak do dnešního dne u... celý příspěvek >
Mráz, 19.4.2017
Zdejší diskuze na zahradě.cz by šla rozdělit na tu před mrazem (b.f. - before frost) a po mrazu (a.f.- after frost), protože pokud nám vše zmrzne, není o čem diskutovat a je to takové tlachání o zeleném lupení.Jak už jsem uváděl jinde, zimu mě vše... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky do nadm. výšky 424 m?, 19.4.2017
Dobrý večer, Taky bych doporučil Leskoru. Mám ji na myrobalánu, má sice u mě trochu menší plody, ale skvělé chuti se silným meruňkovým aroma, pevné, u mě zraje na zač. července. Nevýhodu vidím pouze ve větší náchylnosti na mon. úžeh, to zřejmě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika