Příspěvky uživatele - 151.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Althanova renglóda, 2.5.2017
Letos (3. rokem zasazená) mi poprvé Althanova nasadila na květy. Chci se zeptat, jak moc je "plodná"...napočítal jsem asi tak 170 květů. Dá se říci, jaká bude asi tak (odhadem) úspěšnost na plody?  Díky, s pozdravem Radek, Třebovice.
Angrešt a rybíz 2017, 28.4.2017
To: SPCH Také si myslím, že větvička angreštu uhyne... ale je to můj první pokus, tak snad jak se říká,  začátečnické štěstí bude na místě. A když ne, pokus je pokus... Radek.
Angrešt a rybíz 2017, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Dnešní ráno překvapilo ...+1°C v 1m,  nasněženo a ještě padá... vypadá to na "veselý zahrádkářův rok"...a to ještě není po "zmrzlejch".  Ohledně zakořeňování větviček angreštu... začátkem března jsem zapíchl asi tak 15cm větvičku... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 26.4.2017
U mě je Pax naprosto v pořádku, nasazuje mi na květ jako poslední a tak květy a plůdky jsou mrazem nespálené. Zato u Kameniar a Niesluchovski je zřejmě vše spálené... Zlatý Fík není na tom tak špatně jak to vypadalo a ještě mi dokvétá, tak snad letos... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 25.4.2017 Obsahuje fotku
Tak já jsem letos použil nadělané pytle z bublinkové folie a musím říci, že nic moc. Páteční ráno bylo u nás - 6 a tak jsem přišel o plůdky na Zlatém Fíku, Niesluchovsky a Kameniar... kvetly jako prví. Ty, které mají poupata tak jsou v pohodě.... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Minulý rok mi jarní mrazíky spálily téměř všechny květy na angreštech, ze 49 stromků jsem měl asi tak 30 "bobulí". Letos jsem si udělal z bublinkové folie pytle a už od soboty jsem je natáhl na angrešty... tak snad to pomůže. S pozdravem Radek,... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 11.4.2017
Vzhledem k tomu, že jsem ovoce vysazoval postupně, tak se úroda teprve rozjíždí. A po pravdě? Jsem schopný stoupnout ke keři černého rybízu a zobat tak dlouho, dokud nejsem najezený... a to samé je i s angreštem. Co zbyde, dám do sklenic v podobě... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 11.4.2017
Tuto ovocnou zahradu mám teprve 4. rokem a angrešty ošetřuji proti padlí látkou BioBlatt a Discus. Stromky pravidelně stříhám, prosvětluji a kromě antraknózy rybízové (AR) je mám v pohodě. AR řeším postřikem v případě napadení a mám... celý příspěvek >
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 11.4.2017
Angreštů mám 9 odrůd (49 stromků): - Triumph, Karát, Niesluchovski, Citrónový Obří, Neguš, Zlatý Fík, Pax, Karmen a Kameniar. Nejvíce mi chutnají: Karát a Zlatý Fík... pak Niesluchovski a Kameniar. Jsem zvědavý, jaký bude Citrónový Obří...... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím! Letošní jaro mě příjemně překvapilo bohatou násadou květů na angreštech, jostě a černého rybízu... a tak mám velkou radost.Na mé "hobby-plantáži" se raduji ze 49 kusů str. angreštů v 8 odrůdách a řadou keřů rybízů (28... celý příspěvek >
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 14.6.2016
Zdravím!. Obracím se na vás všechny s prosbou o radu. Letos na jaře mi mrazíky spálily naprostou většinu květů na stromkových angreštech... o to více energie dávají do nových větviček, kterých je velká spousta a zahušťují korunu. Otázka je, zda... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 2.8.2015
Jako vy bojuji s vodou již od začátku, co jsem si opatřil kopuli a solární vyhřívání.Ale již druhý rok používám třeba liter Sava každý den, po za zelenání, a poctivě, než někdo vleze do bázenu odsát, vykartáčovat dno a voda je křiš´tálová.Pak liji... celý příspěvek >
Jak zúžitkovat maso z většího množství králíku, 19.1.2014
ja osobne jsem zacal delat domaci sunku, kterou nedelam v sunkovaru, ale zavarim do sklenic.Maso micham 50/50 s veprovym a je to pochoutka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika