Příspěvky uživatele - 128.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila pro leváky, 5.8.2017
   Dobrý večer.    Musím se omluvit. Nechtěl jsem vyvolat nijakou hádku. Vlastně ani pořádně nevím, jak se to držadlo oficiálně česky jmenuje. Dle mého soudu překlad \"obouruční\" je přijatelný. Problém je, že to tady nechce... celý příspěvek >
Pila pro leváky, 1.8.2017 Obsahuje fotku
   Dobrý večer.    Nevím, ale zdá se, že si odporujete. Nejprve píšete, že pila není obouručná a potom držadlo nazvete obouručným. Jsem si zcela jistý, že držadlo z obou stran je na pilu dáváno pro lepší manipulaci a rovněž... celý příspěvek >
Pila pro leváky, 28.7.2017 Obsahuje fotku
   Dobré odpoledne.    Nevím, zdali se vyrabějí levoruké pily, ale určitě jsou obouruká držadla. Internet z Ameriky je plný obourukých držadel a to i na pily prodávané u nás. Na Youtubku je plno šotů, kde jsou vidět. Nějaké... celý příspěvek >
Poloprofi Husqvarna, 27.7.2017
   Dobré ráno Tomáši.    Myslím, že za dvacet tisíc si můžete vybrat jakoukoli pilu od kteréhokoli výrobce. V této cenové hladině určitě nebude žádný výrazný, nebo spíše drastický rozdíl. Určitě můžete vybírat i u HQ a Stihlu,... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 29.5.2017
   Dobrý den.    Na mazání lišty používám potravinářský rostlinný olej. Je nejdostupnější a asi i nejlevnější. Je úplně jedno jestli je řepkový, slunečnicový, palmový, olivový, či jejich směsice. Jediný problém může nastat při... celý příspěvek >
Řetězka na elektr. pilu AL-KO 1800/40S, 11.5.2017
   Dobrý večer.    To by jste možná udělal Vy, ale pán se ptal na servis al-ko, nikoli jak zacházet s internetem.
Řetězka na elektr. pilu AL-KO 1800/40S, 10.5.2017
   Dobré odpoledne.    Tak koukám, že zdejší plkalové vydávající se za odborníky, Vám napíší cokoli, ale rady se nedočkáte. Al-ko je ve Vizovicích, nebo v Písku. Zadáte si al-ko.com vyberete zemi a dále už Vás to povede.... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 26.4.2017
Dobrý večer.    Co Vám mám říci na každodenní práci. I já mám mašinky, které používám jen občas. Doliji, pracuji a všechno OK. Žádný problém.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
Mohl. Například Kus materiálu z hadičky. Protože jestli se tam dostane něco z benzínu, potažmo z nádrže, tak je závada v palivovém filtru a né v karburátoru.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
   Dobrý den.    Píšete: "Pane ja nikoho nemôžem donútiť dodržovať návod na použitie.A na oplátku mňa nemôže nikto donútiť uznať reklamáciu pokiaľ je v karburátore bordel.Nech sa už tam dostal akokoľvek." Vidíte, a to je ten... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
Děkuji.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
   Dobré poledne.    Promiňte. Musím se Vám všem omluvit. Já jsem si neuvědomil, že tady debatuji s lidmi, kteří spotřebují minimální množství palivové směsi. To mi došlo opravdu teď, po tomto příspěvku. Pro srovnání já... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
   Dobré ranko. Milý příteli, jste se spletl, já nejsem ten co má problém z Vašimi přestávkami v pracovním procesu. Ani jsem nechtěl nikoho urazit. Možná jste přehlédl, ale závěrem jsem psal, aby Ti, kterých se to týká, brali článek s... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
Dobrý večer.    1. Nevím jak Vy chápete.    2. Mazání byl jeden z důvodů.    3. Jména mají. Najdete je na stránkách jmenovaných firem i s emaily. Jsou uváděni jako fundovaní odborníci. Jaké mají vzdělání... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
   Dobrý podvečer pánové debatující.    Musím se Vám omluvit za tu hrubou chybu ve slově kritika. Promiňte, čeština není můj mateřský jazyk.    Ano máte pravdu, kdybych se lépe učil nemusel jsem se dřít s pilou.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika