Příspěvky uživatele - 25.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor na vysokou trávu, 3.9.2017
Seco v nejvyšší výbavě má pohon 4x4, klouby na přední nápravě vachrlaté, kolečka drží na hřídeli pero a segrovka, všechno se třese jako ratlík. tunel přibližně 20x28 cm (nejsem u traktoru a nemohu změřit) vyklápění koše elektrické, zvedání koše do... celý příspěvek >
Traktor na vysokou trávu, 1.8.2017
Děkuji za obranu. Abych uvedl na pravou míru stav: mulčovací cepákovou sekačku se záběrem něco přes metr mám. Je to 12 koní Honda, využívám k posekání pod stromky. Jenže příkaz vyššího velení zní jasně: sbírat a cpát na kompost. Takže asi ta... celý příspěvek >
Traktor na vysokou trávu, 30.7.2017
Starám se o 6000 m zahradu. Protože už nedělám seno, uvažoval jsem o traktůrku. Starjet 4x4 jsem koupil s dobrou vírou, že silný motor zvládne vše. Nezvládne. Stačí malinko šťavnatější tráva, jetel a jitrocel malinko přerostlé a výfukový otvor do... celý příspěvek >
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 5.6.2017
Jen na okraj: Solit vodu bez solinátoru má svůj smysl, pokud se dostanete nad 3% koncentraci. To omezuje tvorbu řas i mikroorganismů. Ale pak máte bazén s mořskou vodou a jsou jiné problémy..Mnohdy jde o Cimrmanovské hledání - kudy cesta také... celý příspěvek >
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 5.6.2017
Tak ze života: nechal jsem si udělat "cachtadlo" 2m průměr, 1m hloubka. Z UV stabilizovaného plastu. Dobrý. Pak z leštěného nerezu schůdky. Dost dobrý. Na dno jsem natočil 25metrů vrapované nerez trubky s titanem od Pokorného. Trubka zapojená na... celý příspěvek >
Za jak dlouho po postřiku půdy Roundupem tam mohu vysazovat zeleninu a ovocné stromky?, 23.5.2017
nemusíte nic, Roundup a jemu podobné fungují jen na zelený list, v půdě se rozloží, zůstane reziduum, pokud soused namíchal postřik od oka.. to je problém rozvojového zemědělství, že tam nějakému čmoudovi nevysvětlíte, že roztoky se míchají v nějakém... celý příspěvek >
Pryskyřník, 18.5.2017
V ovocném sadu asi 3000m se namnožil pryskyřník. Jelikož se jedná o jedovatou rostlinu, nedá se likvidace trávy řešit spásáním (ovce). Na takovouto plochu útočit Bofixem je ekonomická sebevražda a navíc se zlikvidují další rostliny, jetel,... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 18.5.2017
promiňte mi jedovatost. Mám Starjet 4x4 se zdvihem koše. Ale tvrzení, že mokrá tráva neucpává tunel považuji za pohádku. Na sekání si už beru takové malé hrabičky na dlouhé násadě, aby se do tunelu nemusela strkat ruka po rameno..ale i tak-... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
Zachovejte klid, souhlasím s vámi, skoro stejně to dělám už 30 let a vše je OK. To jen na netu je fůra hrdinů, co si něco přečetli, neuvažují o smyslu vět a do omrzení na své pravdě budou trvat. Je to nešvár táhnoucí se napříč obory, protože např při... celý příspěvek >
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 3.11.2016
stačí jeden drát do výšky předpokládaného čumáku nebo nohy, tak asi 10 cm nad zemí, někde víc, někde míň ono se to špatně uhlídá. Drát koupíte jako na ohradník, zdroj taky a pokud lze, tak síťový abyste furt neměnili baterku. Googlete např.... celý příspěvek >
Botulotox, 8.9.2016
A proč se staráte? Známý je závistivec, co by taky chtěl.. nic mu nedávejte, mlsejte sám. A pokud by tam skutečně nějaký botulin vznikl, bude vám to jedno a rodině taky...
Kohoutek, 5.4.2016
jsem ten přispívatel z 242,16 a musím uvést na pravou míru: Když chodím ke slepičkám v montérkách, ty se seběhnou a čekají co dostanou, kohout je svolá a jen z povzdálí pozoruje dění. Neútočí a je klidný. Jak si vezmu červenou bundu, hned skáče.... celý příspěvek >
Kohout a co teď?, 26.3.2016
Taky mám takového krasavce. A dnes mi dvakrát skočil na záda. Zítra koupím lahev vína a bude..
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika