Příspěvky uživatele - 150.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost švestek od jabloní - vřeten, 19.10.2017
Kminek Kminek. Díky moc
Vzdálenost švestek od jabloní - vřeten, 19.10.2017
Hezký večer. Chystám se vysadit slivoně na menší zahrádce. Mám zakoupené dvě na podnoži zelená renkloda. Chci je zasadit vedle jabloní - vřeten (na podnoži M9). Často takto v zahradách stromky vídám - ale teď mi to vrtá hlavou. Bude stačit rozestup... celý příspěvek >
Na jaře zasazená jabloň neraší, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Přikládám fotky, další týden uběhl a nic se nezměnilo. Stromky jsou sestřihlé (vypadaly živé, když jsem je minulý týden střihla). 
Na jaře zasazená jabloň neraší, 23.4.2017
Díky za reakci. Raší až nad místem štěpování. Cca 15 -20 cm nad ním Právě že nezastřihli - to jsem nějak přehlédla a v zahradnictví mě na to neupozornili, jen poradili, jak zasadit (což jsem měla i načtené). Zastřihování jsem objevila až teď.... celý příspěvek >
Na jaře zasazená jabloň neraší, 23.4.2017
Dobrý den, 23.3 jsme zasadili 4 jabloně, 24 hodin byly namočené ve vodě. Kořeny vypadaly v pořádku, živé, lehce jsme je zastřihli (jako laik jsem se bála více). Dvě odrůdy krásně raší (průsvitné letní a karneval), už asi 14 dní, zbylé dvě odrůdy... celý příspěvek >
Jak skladovat stromek před výsadbou, 22.3.2017
Díky moc všem. Jsou to mé první stromy. Mám je ve větším kýblu zasypané opatrně mokrou hlínou, sousedi budou přes víkend podlívat. Díky. 
Jak skladovat stromek před výsadbou, 22.3.2017
Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla objednané jabloně, vzhledem k počasí a mé práci je budu moci vysadit až příští týden. Jak je mám prosím zatím skladovat? Nejsou kontejnerované. Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika