Příspěvky uživatele - 214.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 24.4.2020
Co myslíte pomalu rostoucí? Takovou asi neznám. Znám jen odrůdy se slabým růstem. Myslím si, že slabý růst je spíše nevýhoda, ale neznám Váš důvod. 
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 29.3.2020
Určitě bych už je nasadil do substrátu do kontenerů. Už není na co čekat.
Reldan, 17.3.2020
Úplně stejně to s Reldanem nedopadlo. Reldan se podobně jako Calypso nejenže nesmí prodávat v malobalení, ale 16. 4. 2020 končí jeho používání v ČR a asi i v EU. Calypso je na tom obdobně, jen s tím drobným rozdílem, že jeho používání je povoleno do... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 20.2.2020
Ale my jsme se neptali,           podle našeho názoru v dostatečné vzdálenosti od plynovodu jsme vysadili okrasné jablůňky. Jednání bylo na popud plynáren, které nás upozornily na porušení zákona a na... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 20.2.2020
U jednání na plynovodech jsem byl osobně a zkoušeli jsme namítat to samé, ale neuspěli jsme. Stavba kořenového systému je nezajímala, nad plynem se nesmělo vysadit nic.
Jaka reva?, 27.12.2019
Nemám oblíbenou žádnou rezistentní odrůdu, protože žádnou nemám ani neznám. Nejen tady na zahradě.cz se snažím vyjadřovat podle svého přesvědčení a podle svých zkušeností, nelakuji vlastnosti nových odrůd na růžovo, když růžové nejsou. Nemám to... celý příspěvek >
Jaka reva?, 27.12.2019
Když budu citovat Vaše slova \"Vinič a medzidruhové rezistentné odrody zvlášť, sú po genetickej stránke niečo ako torta od Čapkovho psa a mačičky\" a o kousek dál \"Génové inžinierstvo, ktoré ako jediné dokáže v šľachtiteľstve \"urobiť poriadok\".... celý příspěvek >
Jaka reva?, 27.12.2019
Také si dovolím s hostem xxx.xxx.64.125 polemizovat. Ve svém příspěvku operuje s pojmem supervinič nebo superodrůda. Nevím, co si pod tím mám přestavit. Pokud by byla odrůda "superodolná" vůči všem nemocem a škůdcům, bude tady vždy něco velmi... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 5.12.2019
Pokud se jedná o odrůdu firmy BEJO Oliver F1, tak se domnívám, že taková šlechtitelská firma, jakou BEJO je, by na trh nepustila hybrid, který by nebyl uniformní.
Prosím poraďte odrůdu, 8.10.2019
Asi Vás nepotěším, ale úplně odolnou stolní odrůdu neznám, natož tak bezsemennou. Vždy je nutné počítat s ošetřením proti padlí révovému, protože na tohoto patogena současné odrůdy nejsou odolné. Zatím se mi jeví jako relativně odolná ruská odrůda... celý příspěvek >
Je to plevel?, 16.6.2019
Plevel laskavec.
Biely povlak na viniči, 2.6.2019
Padlí jsem už párkrát viděl a toto na padlí rozhodně nevypadá, je to přirozený povlak trichomů na listech. Některé odrůdy takto vypadají. A réva mi zvadlá nepřipadá, naopak, při intenzívním růstu je vždy její vrchol takto zohnutý.
Rajčinové farmy u nás, 19.1.2019
Ještě se vrátím k příspěvku MrBigggga: je zajímavé, že tyto skleníky nejsou podle názoru jejich vlastníků atp. zdrojem nového škůdce Tuta absoluta, ale skutečnost je taková, že se Tuta absoluta nejvíce vyskytuje v okolí těchto skleníků. Asi je to jen... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 21.7.2018
Nero v deštivých letech bývá napadáno plísní révovou, zatímco u Talismanu a Aladinnu jsem tuto chorobu nezaznamenal. Bohužel opačně je tomu u padlí, tam podle mých dosavadních zkušeností je Nero odolnější. Jelikož plíseň neřeším a tudíž proti ní... celý příspěvek >
Monarch - zoschnute strapce, 22.6.2018
Bohužel sprchávání u Monarchu je celkem běžná záležitost, bude to asi odrůdová vlastnost. Monarch mám osm let a dělá to stále. Zkoušel jsem přihnojení na list bórem, Sampi, zaštipování letorostů a žádné výrazné zlepšení jsem u něj nezaznamenal. Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika