Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek 2015, 6.11.2015
Letos budu také poprvé zkoušet Gliorex. Objednala jsem si ho od firmy SEMO. Poslali mi ho v obálce a poštovné bylo kolem 40,- Kč.
Co to je za plíseň či chorobu?, 3.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den! Již 3 roky bojuji s plísní či chorobou různými postřiky na základě doporučení z prodejen zahrádkář. Jak je vidět z obrázků bez jakéhokoliv výsledku. Choroba napadla ihned i novou hlavu 2 m od stávajících. Tušíte někdo co to je, resp.... celý příspěvek >
Jak donutit jabloň k růstu nové větve?, 13.4.2007
Třešně, višně,ořešáky i hrušky se běžně pěstují bez řezu a funguje to. Jabloně mají tu smůlu, že ho snesou a při odborné provádění s ohledem na odrůdu jim i prospívá. Bohužel to umí opravdu málokdo. Špičkoví odborníci ho pak popíší správně... celý příspěvek >
Zakládám malý sad, poraďte s rozložením stromků., 13.4.2007
Taky se přikláním k těm 10 metrům a víc. Vzdušnost, přístup slunce, kvalitní bujná podnož a minimum zásahů řezem se projeví v odolnosti a dlouhověkosti stromů. U nás (Vysočina 450m.n.m) jsou staré neřezané stromy na semenáčích ještě po padesáti,... celý příspěvek >
Jak donutit jabloň k růstu nové větve?, 12.4.2007
To, že strom neroste podle našich představ je normální. Vyrobit ze stromku podle příručky  palmetu nebo kordon je tak trochu násilí. Každý strom umí růst sám tak, aby měl optimální rozložení větví v koruně. Koukněte po lípách, topolech nebo... celý příspěvek >
Zakládám malý sad, poraďte s rozložením stromků., 12.4.2007
zakládal jsem takový malý sad a po dvaceti letech k tomu mohu říci toto: v literatuře udávané vzálenocti nikdo nedodrží a snad každý nasází stromy hustě. Při správných sponech se zahrada zdá dlouhá léta pustá. Ve vaší poloze vysaďte pouze několik... celý příspěvek >
Řechtáč soudkovitý, 12.4.2007
Můj děda soudek asi tak před 60 lety narouboval na semenáč. Ten dosud plodí. Je ve špatném stavu, ale deset,dvacet let ještě vydrží. Je to kouzelné staré jabko. Snadno zapamatovatelné,kořenité chuti. Je málo šťavnaté nebo lépe řečeno... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 20.6.2006
Kdy a jak se má správně řezat kamčatská borůvka? V současné době jsou již všechny plody dozrálé.
Hlaváček jarní, 15.6.2006
Má někdo zkušenosti s výsevem "Hlaváčku jarního?" Prosím o přesný a podrobný popis. Sám se občas vysemení. ale jinak se mi nevede ho vysít a namnožit.
kvetení broskvoní, 2.5.2006
Mám stejný problém : nekvete, zaschlé květní pupeny postupně odpadávají. Během zimy byla zahrnutá sněhem, takže vláhy měla dost. Jak postupovat, aby založila na další období nové květní pupeny a jak a čím ji přihnojovat, aby kvetla jako dřív ? Je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika