Příspěvky uživatele - 234.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 11.11.2017
Bohužel musím souhlasit s negativním hodnocením.. Zahradnictví Na Zázvorce. E-mailová komunikace 0, podnože u prostokořenných stromků neuvádějí. Klidně přijde poštou stromek, který evidentně měl již zapěstovanou korunku a je zkrácen na špičák(aby se... celý příspěvek >
Mráz, 22.4.2017
Hezký den, jak to dopadlo? A případně jaký systém protimrazové závlahy(výrobce) jste použil. Děkuji předem za info. JirkaKluk
Hledání odrůd slivoní, 13.2.2017
Top hit i Presenta (2016) bez ošetření...  moniliová hniloba plodů cca.50-70% Presenta více. Ošetřené stromky Top hit, Presenta OK, Top hit začal zrát 23.9. Presenta loni také. Dětem chutná více Top hit mě Presenta v každém případě je Top... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 13.2.2017
Hezký den, Máte pravdu, ale uvedu příklad: vysadil jsem do naší ulice vedle sebe Katinku, Tegeru,Č.Lepotici, Jojo,Hanitu, Top hit a Presentu pro děti, kterých je okolo plno. Opakující se situace nastává při postupném zrání kdy Lepotice a Jojo... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 10.2.2017
dík za názor, Katinku mám mezi favority ta vždy uteče monilii pro svou brzkou zralost možná po týdnu i s Tegerou. Katinku mám pouze na myrobalánech a má takový topolovitý růst s ohýbajícími se větvemi podobně jako Presenta kde se to pototom zlomí.... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 10.2.2017
děkuji za info, Toptaste mám na třech různých podnožích na několika rozličných typech půdy a výsledek je nevalný. Pokud plody neznehodnotí monilie a dozrají jsou pouze velmi sladké. Jejich optimální konzumní doba pokud vůbec nastane je velmi krátká.... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 10.2.2017
Hezký den, prosím o názor či radu.Hledám ideální odrůdy slivoní k přímé konzumaci pro výsadbu do volné přírody v Polabí. Proto předpokládám rozumný kompromis níže sestavených vlastností  : A. nenáročnost na řez a chemickou ochranu B.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika