Příspěvky uživatele - 30.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Kdybych čekal do zmrzlých jak jindy, asi bych je kvůli velikosti už rozlámal, jak to za okny letos valí. Mám v pohotovosti 30 kyblíků od mléka, při nebezpečí přiklopím přímo na záhoně. Vysočina 480 m n.m.
Tipy kde nakupovat hnojiva, 5.4.2018
Bór má indíkátorů mnoho, takže se jeho nedostatek zjistí pěkně. Ano, cukrovou kukuřici jsem měl vloni také špatnou. Ale už mám dobrou zkušenost s boraxem, koupil jsem letos 25 kg z Fichemy za příznivou cenu a už je 1/4 balení v zahradě. Dál jsem... celý příspěvek >
Tipy kde nakupovat hnojiva, 5.4.2018
Podle toho, co je třeba do půdy doplnit. Pokud mikroprvky, tak ty se shání těžko a některé vůbec.Ty se také obtížně diagnostikují a v podstatě je taky nikdo moc neřeší, přesto že mají zásadní vliv na kvalitu úrody i zdraví konzumentů.
Rozbor zeminy -> vhodné hnojení, 1.4.2018
Ten rozbor zjistil pouze nejzákladnější makroprvky. S mikroprvky je větší problém je zjistit a doplnit; je jich mnohem víc. Kamarád zjistil, že nejevnější rozbor půdy na kompletní složení prvků je kupodivu v USA, a sice včetně zaslání vzorků půdy z... celý příspěvek >
Hecht 7100, 21.4.2017
Tak jsem precetl celou debatu a nejak jsem nepostrehl ze by nekdo v te chvale na vari zminil vyrobky z Prostejova. Za cenu stare vari nebo noveho hechta se sezenou obe TJčka dohromady i s prislusenstvim. Technicky naprosto jinde, dokonala kombinace.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika