Příspěvky uživatele - 245.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte někdo, co to je za strom?, 21.4.2017
Díky všem 
Nevíte někdo, co to je za strom?, 20.4.2017 Obsahuje fotku
Roste na Zakyntosu, jistě i jinde. Údajně je to jedlé. Poradíte mi někdo? Díky. Anna.
Jaké papriky a rajčata?, 7.2.2016
Zdravím, taky bych rád poprosil o radu jakou odrůdu rajčat a paprik pro polní pěstování: nadmořská výška 400m n.m., volný nechráněný záhon. Děkuji Vašek
Švestka trpí, 2.7.2014
Také mně praskají některé kmeny. Všechny příčiny neznám, ale praskliny je třeba řádně ošetřovat. Do menších nanáším stromový balzám Arbokol, který vytváří "sklovitou" neprodyšnou vrstvu a do větších nanáším méně trvanlivý venkovní latex. U meruněk či... celý příspěvek >
Neznámé třešně, 2.7.2014
Já si myslím stejně jako pan Jelen, že to Napoleonka není, a to ani v jednom případě. Napoleonka podle mě zcela nezčervená, jako ta první chrupka, ale stoprocentně to tvrdit nemohu. 
Neznámé třešně, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Chuť pestré chrupky na předchozích fotkách je ve stádiu žlutočerveném více nahořklá, ale pro mě velmi příjemně, později, když je už zcela červená je více sladká jen s nepatrnou kořenitostí. Opodál stojící pestrá chrupka zcela žlutá má také chuť velmi... celý příspěvek >
Napadené kořeny, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Od spodu uhnívá, spíš nádor. Šíří se jakoby řadou od rostliny k rostlině. I když na jiných záhonech se se začíná šířit také.
Neznámé třešně, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Už jsem vícekrát narazil na tuto chrupku se světlou dužninou s příjemně sladkou, slabě nahořklou (kořenitou) chutí. Je dosti rozšířenou odrůdou vysazovanou u cest a silnic. Odpověď na určení odrůdy by proto nemusela být zase tak těžká, co... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Kordia je možná nepřekonaná, ale při deštivém počasí také praská, takže není tak zcela odolná, jak se uvádí. Místy ještě mnohem víc, než je vidět na fotkách.
Napadené kořeny, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Co způsobuje toto odumírání a jaký prostředek použít. Za radu předem díky.
Ruth Gerstetter, 2.7.2014
I soused stále teskní po Ruth Gerstetter, tak jsem mu letos sehnal stromek. A teskní právě pro tu jediněčnou ranost odrůdy, jež se svým zráním v tuto nezvyklou dobu stala pro mnohé atrakcí. Ani ta velikost plodů není zase tak nejhorší,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika