Příspěvky uživatele - 30.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím doporučte odrůdu révy do skleníku, 20.4.2018
Děkuji všem za reakci.
Prosím doporučte odrůdu révy do skleníku, 14.4.2018
Prosím mohl by někdo doporučit odrůdu révy do skleníku? Konzumenti budou především malé děti. Skleník je 6 x 3m   Jižní Čechy, nadmořská výška 400 m. Někde jsem četla doporučení na Muscat of Alexandia - ale nevím a pak tuto odrůdu asi ani... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Jižní Čechy - Vodňansko. -2.6. Mám napojený skleník na elektřinu - takže tam byla ochrana jednoduchá, záhonky byly překryté. Co jsem viděla cestou na zahradku meruňku a magnolie  - tak to bylo špatné.  Nicméně mám v plánu koupit datalogger... celý příspěvek >
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 18.4.2017
Ok - upravím počet. Ale něco do toho skleníku dát musím... Předpokládám, že toho také dost rozdám.
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 18.4.2017
Děkuji moc za rady a za čas. Rajčata stále zvažuji, zda je vůbec do skleníku dávat. No možná Thomatoberry a Sweet aperitif  - tam pár rostlin dám. A připomenutí správného sponu není od věci. Mám sklon to zahustit.
Kdy papriky do skleníku, 18.4.2017
Rostliny bych nepřesazovala - nicméně chápu, že při této předpovědi, člověka napadá lecos - použila bych textilii (tu Vy máte) v kombinaci se svíčkou, ventilátorem či žehličkou u těch dnů kde je nejhorší předpověď. Datalogger by byl výborný, jak píše... celý příspěvek >
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Skleník jsem si přála dlouho a konečně mi ho manžel koncem března uvedl do provozu. Jenže musím přiznat, že nemám jasno s pěstováním paprik, okurek, rajčat..Skleník je dlouhý 6 metrů, šířka 3 m. Šířka záhonu je kolem 1.1 m. Myslela jsem, že vysadím... celý příspěvek >
Co to je?, 16.6.2016
Moc děkuji za info. Igor
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
ještě jiná fotka
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
další
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
další foto
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
ještě další fotky
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Neví někdo prosím co je to za keř?
Cider - výroba, 6.5.2015 Obsahuje fotku
To je zrovna asi nejhorší cider momentálně v ČR dostupný. Existují i domácí výrobci cideru – jabčáku. Zkuste si je vyhledat na internetu, například F.H.Prager, Rossbach Cider, Magnetic Apple, Pan Jablíčko atd. Vyrábějí kvalitnější a chutnější cidery... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika