Příspěvky uživatele - 211.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušně - špinka a susené hrušky na Valašsku, 31.3.2021
Menší oprava -  160 odrůd hrušní.
Hrušně - špinka a susené hrušky na Valašsku, 31.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. V Blatničce je "blázen" který sází stovky starých odrůd hrušní a pravděpodobně Vám řekne o hruškách nevíc. Suší také hrušky ve staré sušárně na Slovensku. Nechci dávat přímo odkaz, tak hledejte v googlu Farma Blatnička sušené hrušky.... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky do nadm. výšky 424 m?, 23.4.2017
Uvědomte si, že jste bramboráři a obilnáři, pěstujte tyto komodity a bohatněte.V posledních letech je velká móda se trápit s palmami, banánovníky a jiným exotickým ovocem včetně rezistentních a přešlechtěných druhů ovoce, časem se začne každý ohlížet... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Ten ventilátor jsem měl samozřejmě pod každým stromem jeden.Večer v 11 hodin bylo -1 a ráno když jsem je v 7 hodin vypínal tak už byl jeden stupeň nad nulou.Třešeň jsem měl postříkanou vodou a zmrzlou, po 10 minutách byla voda rozmrzlá tak to asi... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Zruč nad Sázavou, tak já už několik let používám teplomet s ventilátorem.Večer jsem ho zapínal pod dvěma stromy dyž se vyjasnilo a teplota spadla na -1, bezvětří.Nechávám pracovat selou noc jen na 1kw, mám vyzkoušeno, že ve 3 metrech je ještě vzduch... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika