Příspěvky uživatele - 234.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vést rajče Goldkrone, 8.3.2020
Ma niekto skusenosti aka je to odroda po chutovej a kvalitativnej stranke? Plody su pevne alebo praskaju a ci ma zmysel vysadit viac korenov alebo staci par rastlin (3-5)na spestrenie sortimentu?
Višeň Griotella, 13.1.2020
Ahoj, pestujem už druhý rok višňu "Griotella" od nemeckej firmy ST... Chcela som ju už reklamovať po prvom roku, no počkám ešte kým zarodí tento rok.Kúpili sme ju ako solitér do okrasného trávnika.Miesto krásne ovísajúcich konárov na fotke v katalógu... celý příspěvek >
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 16.7.2017
A ako je to u vás pan Jiří FM s Vehardou? Tiež zmrzla? U nás pomrzli komplet všetky odrody.     Jano
Omluva Hermanovi, 16.7.2017
Ja mám mladý stromek Toptaste na Wawite, tento rok som zistil že dosť trpí jarným moníliovým úžehom asi ju bude treba každoročne postrekovať čo je dosť veľké negatívum.Bohato kvitol ale plody tento rok nemá.Asi tiež zmrzol. Katinku si z nemeckých... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 2.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravim, nejako zvlastne sa mi rozrastuju tyckove rajcata tento rok, ten vyhon bez sukvetia mam odrezat az po stonku alebo za prvym listom?
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 20.4.2017
Blahoželám a ďakujem za pekné spracovanie Vašich skúseností pán Miroslav, so zakoreňovaním vo vate. Ja iba potvrdím a doplním, že vatu netreba namáčat 24 hodín vo vode ako som písal v prvom príspevku (v príspevku sa mi to už nedá opraviť). Vatu stačí... celý příspěvek >
Dymbox, 25.11.2016 Obsahuje fotku
Nazdar urcite by bolo lepsie postavit poriadnu udiaren ako som mal u nasich no nemam take moznosti tak to riesim takto a n emenil by som.Ja mam drevenu budku 60x60x130 na kolieskach a tato spirala mi to v pohode vyhreje. Teplota kolisa tak +- 3... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Muchovník - už s ním asi trochu unavujem, ale po tortúre s jadrovinami v posledných dňoch (postrek, okopávanie,lepové pásy, prebierka) som naozaj rád, že mám v záhrade aj niečo takéto... Na jar len trochu preriediť ker, a potom sa už len dívať a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika