Příspěvky uživatele - 129.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik ovoce denně sníte?, 1.12.2017
U nás zase říkají, že děcko, které jí švestky, patří do polepšovny.
Spencer, 11.10.2017
Netušíte někdo, kde by se dal sehnat stromek Spenceru? Právě mi tato jabloň odchází, během roku uschly tři větve a přírůstky ze kterých by se dal vzít roub už nemá... Honza
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 16.9.2017
To já jsem letos narouboval 3 rouby mišpule na hloh kopulací. Všechny se ujaly, jeden mi sežral srnec a ze zbylých dvou budu letos sklízet. Na obou je po jednom plodu a přírustek kolem 30 cm.
Mráz, 10.5.2017
U nás měla domácí zvěř ráno na napajedle led bezmála půl cm. V 5:30 teploměr na okně ukazoval -2,5°C, v zahradě bylo chladněji. Sever Vyškovska.
Mráz, 20.4.2017
Noři předpovídali -3, skutečnost je v tuto chvíli -3,4. Sever Vyškovska 550 m.n.m.
Mráz, 19.4.2017 Obsahuje fotku
Dneska pod Kojálem...
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 10.11.2016
Však jak ty kontejnerované stromky v těch hobby marketech vypadají... Pár týdnů zpět jsem se na ně v jednom marketu v Brně díval. Bylo mi jich líto. Honza
Sklená vata záchrana před hryzci?, 8.11.2016
Nechcete si to ještě rozmyslet, s tou kunou? Ale jinak souhlas, té vatě moc nevěřím. Honza
Udírna zevnitř, 10.1.2016
Dobrý den.Udělal jsem si dřevěnou udírnu 60x60x90cm a mám dotaz kolik cm od vrchu a kolik cm od sebe mám namontovat laťky na bok udírny na které budu věsit ráhýnka s klobásama s masem atd.Děkuji všem za rady.
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 20.12.2015
Z vlastní zkušenosti, hruškovice ze Solanky je vynikající. Ovšem, než z čerstvě vysazeného stromku vypálíte, máte se ještě načekat.
Třešeň a ovocné stromy u živého plotu z thůjí, 7.12.2015
Mají. Sázel jsem na podzim jabloň ve vzdálenosti přes 2 metry od živého plotu z tůjí a při kopání jámy jsem přesekával kořeny víc, než 1cm silné. Takže tůje půjdou...
Kdo mi zabíjí slepice?, 21.11.2014
Psík nepochází z ameriky, ale z asie. Neplést s mývalem severním. Samozřejmě je psík daleko nebezpečnější predátor než mýval.
Lopatka Fiskars, 13.3.2013
Zdravím.Mám tuto lopatku ale je ohlý hák.Dá se narovnat koupit jiný nebo rovnou novou lopatku???Děkuji za radu.
Solo v Mountfielde, 7.2.2013
Na stránkách Mountfieldu si najděte tuto pilu pod ní jsou ruzné doplnky a až dole pod nimy je návod ke stažení.
Solo v Mountfielde, 20.1.2013
Zdravím.Tak už ji mám také.Husqva pomalu dochází tak jsem se také nechal stáhnout.Koupil jsem SOLO 652.Sice na splatky peněz není.Tak doufám že pojede jak má.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika