Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popisky rostlin do květináčů, 14.2.2018
Také jsem přešla na toto, u nás tomu říkají modelovací podložka ale to bude stejné. Mohu si vyrobit delší popisky které mráz nebo ptáci jen tak nevytáhnou. Za pakatel!  Jinak používám speciální fixu od PILOT twin marker, voděodolná. Smazat se dá... celý příspěvek >
Blechy v ptačí budce, 24.10.2017
Já bych to vyřešila tak, že bych budku(ky) dala do sudu a zapálila tam sirný knot. 
Realizace skalky, 3.9.2017
Skalku nemám, stavbě nerozumím ale máte to moc pěkné R.
Co je to za travinu? Je okrasná?, 13.8.2017
Podle vzhledu se jedná o bojínek, ne ten náš klasický ale možná alpský (Phleum alpinum) nebo nějaký jiný. Okrasná tráva to není, spíše plevel ale záleží na Vás... jestli se líbí R.
Co je to za trávu?, 27.7.2017
Je to Miscanthus, podle výšky a vzhledu to může být pouze "Giganteus".  Většinou jsou nekvetoucí ale lonské dva roky jsem viděla i kvetoucí
Druh bohyšky, 24.5.2017
Já bych jí vyndala a podívala se na kořeny, znovu vysadila do lepší hlíny (kompost + cererit), poškozené listy otrhat a postříkat proti houb. chorobám. Na hosty doporučuji spíše přípravek Score, který je čirý a nezanechává mapy na listech. A... celý příspěvek >
Bohyška pod smrky, 8.5.2017
Bohužel Vás nepotěším. Na zahradě pěstuji velké množství host a je tam i několik smrků, které tam můj přítel prostě chce (zahrada je jeho) a se smrky je to těžké. Kořeny mají u povrchu a berou rostlinám vodu i živiny.  Vidím za ty roky dobře, že... celý příspěvek >
Neznámá cibulovina, 30.4.2017
Ano to je Hymenocallis, přes zimu je venku nechat nemůžete. I já to dělám jako vy. Přes zimu i s květináčem ve sklepě a na jaře přesadím.
Nevíte, co to je?, 19.4.2017
Lalokonosec a bude jich tam hodně, chce to se večer za tmy podívat s baterkou na listy a pod ně.
Neznámý název traviny, 13.4.2017
To je aktuální fotka? V této době kvetou jen ostřice a seslerie. Ta druhá by to měla být 
Identifikujte, prosim, co to je?, 3.4.2017
Fotka je špatné kvality ale podle mě je tam verbena (mohla by to být i vějířovka), ty světle zelené listy to je na 100% povijnice batátová, možná surfinie... R
Dotaz na rostlinu + pěstování, 14.3.2017
Calathea nebo spíše Ctenanthe... jinak bohužel neporadím, moje Calathea zašla kdysi podobným způsobem. PS: Zkuste dotaz zadat spíše do pokojovek
Brunnera, 12.11.2016 Obsahuje fotku
Mám velký záhon v polostínu - stínu, poměnkovce tam mám tři a nejhezčí je Jack Frost . Jestli hledáte něco nového do polostínu doporučuji plicníky - spousta krásných kultivarů. Okrasný kostival "Goldsmith".  Pupkovec jarní. Královny stínu -... celý příspěvek >
Špatná sklizen, 26.9.2016
Děkuji všem za odpovědi (i ty ironické), našla jsem tady i téma "sázení brambor ještě v červnu" kde se píše že se může ale lonské. Což jsem dodržela, možná tedy bude problém v "sadbě". Na samotných bramborách které byli sice určené k vyhození ale nic... celý příspěvek >
Určení trávy, 26.9.2016 Obsahuje fotku
Pennisetum je to na 100% ale Moudry určitě ne, jeho květy jsou více robustní (moje fotka).  Tohle si tipnu jako P. incomptum, jednou jsem ho měla na zahrádce ale bohužel po zimě neožilo a už jsem ho nesehnala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika