Příspěvky uživatele - 71.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy sázet švestku?, 13.9.2009
Díky za radu, chtěl jsem sázet už tento týden, ale ještě minimálně měsíc počkám. Během měsíce zjistím s jakou odrůdou mají dobré zkušenosti sousedé a budu se za pár let těšit na dobrou úrodu
Kdy sázet švestku?, 13.9.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy je vhodná doba zasadit mladou švestku a také, jakou odrůdu byste mi doporučili na vysočinu (Hlinecko, Žďárské vrchy) Mnohokrát děkuji za rady :-)
Jste také fandové do bylinek? - kašel, 4.5.2008
Květy topolovek? Můžete mi, prosím, prozradit, co s nimi po usušení děláte? Mám u vchodu 2 mohutné topolovky, už vyhnaly květní stvoly. taky jsem někde uzmula semeníky, nechala venku a vítr se postaral. Zjara se objevily velké listy a druhým rokem... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 4.5.2008
Ale určitě se taky dočkáte, pane Martine i té trávy. Dnes jsme sekali po čtvrté. Začínají kvést jahody, doufám, že hlášené přízemní mrazíky se nám vyhnou. Přes den bylo ve stínu 16, ale na sluníčku bylo parádně. Při předpovědi říkali, že místy i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika