Příspěvky uživatele - 211.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka s velkou korunou, 27.5.2021 Obsahuje fotku
Rád budu reportovat. Příští týden se tam vypravím zase a udělám další fotky. Hledám v okolí té meruňky pozemek ke koupi a pokud se mi to podaří, tak se budu místních vyptávat, co je ta meruňka zač. Přikládám ještě jednu fotku, na které je vidět... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 22.5.2018
Pokud se spokojíte s chutí bělomasých odrůd, tak tam alespoň já vůbec stříkat nemusím. Mám Amsdenovu, Prissimina Delbart, Benedicte, Semenáč z Předhoří a pak nějaké bělomasé semenáče. Šestým rokem nic nestříkám, kadeřavostí je napadeno vždy jen pár... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
S tou vodou mě napadlo použít nějaké ponorné topné tělěso do bečky pod umístěné stromem, které by vodu celou noc ohřívalo. Cena za elektřinu bude rozhodně nižší než cena protimrazové svíce. Na zkoušku tam teď u jednoho stromu hodím ponorné... celý příspěvek >
Celer, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Řapíkatý celer Giant Pascal dnes.
Hrusen vs. jalovec, 12.3.2015
Dobrý den.Včera jsem si koupila hrušeň máslovku a dneska mi známí upozornili, že prý i tůje přenáší choroby na hrušky. Tak nevím. Jalovec nemáme ale tůje a smrčky ano. Prosím, poraďte jsem naprostý laik.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika