Příspěvky uživatele - 73.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Tento Tirolský chlapec si z mrazov nič nerobí, úrodu redkovky v čas zobral.
Holubova Meruňka, 10.4.2017 Obsahuje fotku
Nemusite sa báť je to výborná odroda hlavne stará, vruble mi poslal zahradkár Wendy z dediny Bohutice strom má doma na zahrade 92 ročí vravel chuťovo lepší než Velkopavlovická.
Rozkvétání 2017 M+B, 10.4.2017
Nadherné foto pán Hlavatý, mám rád rozkvitnutú zahradu podobne ako vaš priateľ nekopem okolo stromkov zbožnujem mať všade trávu a uroda je vždy dobrá.
Opál, 6.4.2017
Moudivlaček poslal som ti stránky ohladom Babče už ju mám zaštepenú z 90 ročneho stromu.
Exotický strom, 31.3.2017
Presne tak pan Hlavatý je to pistácia.
Exotický strom, 30.3.2017 Obsahuje fotku
Zaujali ma tieto zvlaštne nezrelé plody, nevedel som čo to je a pritom, keď sú zrelé ich máme veľmi radi, skúste hadať čo to je.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.3.2017 Obsahuje fotku
Už to konečne začalo ta nádhera v zahrade, včeličky lietajú po dlhej zime maju čo robiť.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Na dalšom videu je tiez nový pripravok na moniliu.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Práve som pozeral Srbské videá na youtube zaujimalo s čim oni striekajú na moniliu postreky Kubik plus, Akord a Signum ten poznate neskodí včelam v tom videu to rozspravali.Sú to videa pre zahradkarov tv u nas take niečo chýba.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika