Příspěvky uživatele - 120.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kvas z hrušek?, 18.4.2017
Dobrý den, máte zkušenost s necháním "zhniličkovat" podzimní odrudy hrušek které se česjí i začátkem října na stromech tvrdé. Dvakrát jsem je podrtil hned po sklizni a v destilátu byla cítit absence vůně i chuti. Kvas připravovat umím takže tam... celý příspěvek >
Automatické otvírání oken skleníku, 6.11.2016
Koupil jsem se sklenik email automatické otevirace oken Brano.Minimalne šest let někde ležely, náplň  líh a nějaký olej. Přemýšlím co tam nábytek spolu s lidem. Někde jsem četl že tam dávají i jar. Je tam sdělovací hadice na regulaci tlaku v... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 11.10.2016
Děkuji za reakci, zatím to kvasí a teplota je 11ºC, tak si ty chladomilné nechám pro případ že by bylo hůř a kvašení by úplně ustalo. Jen bych se ještě poradil jestli pokud to nastane rozkvasit to v těch podmínkách stodoly nebo sudy přenést do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika