Příspěvky uživatele - 200.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vistárie, 11.7.2006
Pokud je ze semene nebo ze řízku tak je možné že pokvete za 10-15 let. Doporučuju vykopat a zasadit koupenou v obchodě roubovanou, ty kvetou hned.
jaká podnož?, 27.6.2006
Já bych, laburnul nerouboval. Dobře se množí semeny, mělo by jít i řízkování. Ale nevím, zdaly zanechává vlastnosti. jako třeba dlouhé květenství.
Svatební květina, 27.6.2006 Obsahuje fotku
Přesně tak. Používá se Myrta. Ale pokud ji nikdo nemůže sehnat, použije jako náhradu Buxus.
Vadnutí Ficusu caryca / Smokvoně, 27.6.2006
Mám fík, venku na jižní stráně u potrubí horkovodu už druhý rok. zasadil jsem ho na podzim, poté co mi ve skleníku ve volné půdě moc vyhnal přes léto, zkrátil jsem ho na půlku zasadil ven. (v létě) přežil to,  na zimu jsem ho přikopčil, a obalil... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 20.6.2006
i v zimě? :)
Wistarie, 20.6.2006 Obsahuje fotku
To HELIS: takhle to vypadá když naraší a pomrzne. ta kura pak "odhnívá" a nalezou pod to červíci, který se živěj tim udumřelým. takhle mi to letos udělal Liliodendron, pak mel stejné příznaky.
bouganvillea, 20.6.2006 Obsahuje fotku
Mám stejný problém s množením, nejde neřízkovat a přitom se mi jeden řízek co jsem si přivezl z chorvatska ujal... Akorád mi ji ted na jaře poničřily kroupy a chadné počasí po 15. květnu... takže trošku zarazila, přihnojil jsem jí a zas roste. brzy... celý příspěvek >
Bude rodit a kdy?, 20.6.2006
Všichni tu říkají, že třeba za 10 let. ale ze zkušenosti, může rodit už třeba za 5 podle toho jak roste rychle.
Keř s modravými květy, 20.6.2006
Vždit jsem to tam psal, :) že kvete na podzim a to v žáří až říjnu. Jinak šajvěj kvete modřen a taky budlea davidii, ale to je vše v létě, na jaře nevím.
Popínavka v interiéru, 19.6.2006
Snad nikde sem ji nevidel,  kdom zologicky v praze a u nas ve skole. ve skleniku, mám odma 3 zakořenelé, řízky, ale ani ve skleníku moc nepřirůstají :( možná bych se mohl o ěnjaký podělit. okolí Melníka.spacekroman@seznam.cz
Keř s modravými květy, 19.6.2006
vim o takovym ale kevete na podzim... a má nejvíc metr... Myslim že: Caryopterix Clandonensíí
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika