Příspěvky uživatele - 32.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení masa studeným kouřem, 14.3.2019
Dobrý den, Výsledné uzené maso opravdu za to stojí. Já jsem si na to vyrobil generátor dýmu a zakoupil pytel štěpek. Generátor pak stačí naplnit štěpkami, zapálit a víc se o to nemusíte starat. Když po několika hodinách... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 17.4.2017
Ještě máme polykarbonátové pařeniště 200x80 cm.Udělal jsem pod něj konstrukci ze železa do výšky pasu, aby jsme u něj nemuseli klečet :) a pod ním je police pro konve a ruční nářadí.Je to taky 4mm polykarbonát v hliníku, ale zatím dobrý, nejsou tam... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 17.4.2017
Máme Lanitplast, doporučuji doinvestovat do několika tub lepícího tmelu a je to v poho.Kdo to jen smontuje, může mít při větru problém.Sníh střeše nevadí, skoro okamžitě sjede, pak jen aby netlačil na boky.Lepící tmel to vytěsní a je stále pružný,... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 17.4.2017
Ještě mohu do těch 5-6l doporučit polský kwazar, ten mám přes 15let bez výměny dílu, poměrně kvalitní plasty, ukazatel stupně natlakování, teleskopický nástavec v základu a za 1/2 ceny vůči solu.Jen zádový nemají vychytaný, ale to není Váš případ.
Kvalitní postřikovač, 17.4.2017
Solo je dobrá volba, máme menší pístový i zádový membránový.Jdou k tomu koupit různé nástavce i trysky a rozhodně jsem nekupoval za 9 let jediný náhradní díl, jen doplňky, takže dobrý.
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 17.4.2017
Ještě k tomu poměru obsah x záběr, ano,raději by jsem viděl u tohoto záběru (53)výkonnější motor s obsahem 190ccm, ale pokud tam jde něco dát nižšího (160),tak jedině hondu, která to v běžném režimu používání zvládne s přehledem.Na vyšší trávu s... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 17.4.2017
Olej do sekaček se používá 30-tka.To jestli si někdo zvolí 10W30,nebo jen 30,to je jeho válka, vícerozsahový bývá lepší, ale dražší.Používám 5W30 do traktůrku a 30-ku, obojí od castrolu nebo od parama, obojí splňují dané specifikace.Jen pro... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 28.10.2016
Zdravim me pila reze do leva a nejsu si jistej jestli brousim spravne. Pokud reze do leva tak mam zbrousit levou stranu nebo pravou stranu dekuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika