Příspěvky uživatele - 144.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okopávání jahod, 2.5.2017
Tiež pestujem bez folie.  A presne toto som čítal tak som tentoraz neokopal, ale podsypal okolo jahôd piliny, hobliny. Drží to vlhko, nemali by sa tam slimáci promenádovať a jahody by nemali byť od blata.  Na konci sezony... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Práve som bol skontrolovať sad vonku za dedinov.  Bez ujmy. V kvete mám ešte čerešňu (dokvitá) niektoré jablone a jedna hruška.  Broskyne a marhule už sú dývno odkvitnuté.  Orech tiež kvitne aj e v pohode.  Takže u... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Zdravím. U mňa doma zatail dobré a min okolo 0°C. Som v centre obce, V skleníku som mal min 3,8°C bez ohrievania.  Horšie to ale bude v sadoch kde sú ovocné stromy. Keďže všetci naokolo hlásia -1a -2. 
Mráz, 15.4.2017
Chápemsnahu zachrániť úrodu.  Ale ak by to malo stáť len cca 1000 CZ /30€ tak tam už začína strácať zmysel podľa mňa. Toľko si na kompót alebo, aj jedenie kúpim ak už nič nezachránim.  Pochopím vo veľkosadoch kde z toho žijú, ale... celý příspěvek >
Mráz, 14.4.2017
Ešte nemrzlo a už všetci plačete.  Veď vydržte. Ja som optimista a do poslednej chvíle dúfam že to tak aspoň u nás na JZ nebude.  Ano bude chladno, ale pri vhodnej konštelácii by mráz byť nemusel.  Mám z toho síce aj ja... celý příspěvek >
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 3.4.2017
To záleží aké vetry mávate v oblasti.  Ak sú veľké a slabé vietor ich poláme.  Dajú sa ostrihať a použiť na množenie. Muškát zxakoreňuje bez problémov.  Ja mám muškáty (vlastne všetko okrem tropických rastlín) vonku už dva... celý příspěvek >
Pažitka, 25.3.2017
Tak zrejme bude chyba v nedostatku svetla. Keď to máte iba nite. 
Kůl ke stromkům, 23.3.2017
Severo severo východ. Alebo juho vychodo východ.
Priesady - Sazenice, 23.3.2017
Tiež si myslím že tam bude málo svetla na to teplo.
Stříhání venkovního ibišku, 21.3.2017
Ak myslíte ibištek sýrsky tak kludne kedykolvek.  Ja ho strihám síce už vo februári keď aj jablone, ale ibištek je nezmar. Kludne v priebehu celého roku. A robím mu radikálny rez: D
Výsadba do skleníku, 15.3.2017
Vážený pane Pepa Pepa Ten nechápavý budete zrejme vy. Ak nevykurujete skleník tími fľašami tak akú funkciu majú? To som nepochopil teda.  Nemáte to teda zmerané a domnievate sa že to tak je. Dôkazy žiadne.  Ano presne o to... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 15.3.2017
TAkže zasa nič relevantné a len domnienky. Predpokladaný nie je nameraný. 
Výsev paprik do kelímku, 12.3.2017
Toto podla mna plesen nebude.  Toto sú vlasové korienky: D
Pila táhne do strany, 30.10.2016
Mne sa prvý raz pila "podrezávala" keď som zle nabrúsil reťaz.  A druhý raz sa mi to stalo zodratou lištou. V prvom prípade stačí prebrúsiť reťaz v druhom som musel kúpiť novú lištu. 
Tenké stonky priesad. Kde robím chybu?, 10.7.2016
Toto vyzerá na zlú kombináciu svetla a tepla. Zrejme veľa tepla na dané svetelné možnosti. Alebo ozaj málo svetla.  Niektoré rastliny v počiatočnej fáze neznesú vysoké teploty. Preto majú divný rast. Alebo majú úplne daleko zdroj svetla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika