Příspěvky uživatele - 78.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Useknutá jabloň, 14.6.2017
již jsem psala v jiné diskuzi nemám vůbec žádné zkušenosti s roubováním, je možné použít nějaké rouby a najde se zde někdo, kdo mi jako naprostému laikovi poradí děkuji
Useknutá jabloň, 14.6.2017 Obsahuje fotku
poslední příspěvek
Useknutá jabloň, 14.6.2017 Obsahuje fotku
jiný pohled
Useknutá jabloň, 14.6.2017 Obsahuje fotku
další foto
Useknutá jabloň, 14.6.2017 Obsahuje fotku
jka jsem slíbila přikládám fotky
Mráz, 17.4.2017
Na jihu čech dnes do rána pršelo, zatím se nám mráz vyhnul, meruňka odkvetlá, nektarinka také, broskvoň  a třešeň v plném květu, včera jsem zjistila na 4-letém semenáči broskvoně první květ, nevím zda je odkletlé nebo před rozketením, nechám to... celý příspěvek >
Bonita, 19.2.2017
Zahrada je přes 30 metrů dlouhá, když jsem se přivdala před 24 lety, tak to byl sad, kde se 2x ročně sekala vysoká tráva a bylo zde cca 40 stromů, máme se švagrem zahradu na polovinu, ale nemáme mezi sebou plot, vše co jsem pořidila máme pouze na... celý příspěvek >
Bonita, 19.2.2017
děkuji pane doktore za Váš názor, zakládali jsem kompletně celou novou zahradu jabloně admirál, bohemia červená, beni shogun, fuji, bonita, merkur, hrušeň - dicolor, třešně - summit a kordia(obě na krimu), meruňka - kioto, broskev - catharina,... celý příspěvek >
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016 Obsahuje fotku
foto
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016 Obsahuje fotku
další foto
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016 Obsahuje fotku
podařilo se mi přes velkou průtrží, stromek (keřík) vyfotit, přikládám, co to tedy je... 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika