Příspěvky uživatele - 84.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moon Drops, 2.3.2018
někdo to přehnal z rostlinnými růstovými hormony GA3 Kyselina giberelová.
Obnovení kvasu, 30.1.2018
1L 50% Všechen 24hodin kompresorem dle ovoce
Mráz, 17.4.2017
Asi jo. Predpoved slibila 0 a mam uz ted -2.
Mráz, 16.4.2017
jo a ještě lokalita F-M u Olešné
Mráz, 16.4.2017
Tak jsem udělal dneska pokus, mám dva skoro totožně osazené slivníky (toptasty, lipnickou, třešeň/višeň, nějaké špendlíky) Tak sem jeden stříknul rosičem měďnatým postřikem a uvidíme jestli bude rozdíl...
O jakou jde chorobu slivoně?, 22.2.2017
Tak jsem se dneska díval a chodbička to není, bylo to jen nějaké černé smítko. Každopádně je na té švestce kolem 30ti takových ran a většinou v horní části koruny, na druhé jsem našel rány dvě a na dalších nic. Divné.
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017
Kouknu na to az ve stredu, driv se tam za svetla nedostanu. Kazdopadne dik za tip.
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017
Mám to oplocené, jak bylo listí tak jsem si toho nevšim, ted jsem obhlížel korunu co kde říznout a našel jsem tohle. A co z tou první fotkou jak je mrtvé dřevo pod živým lýkem?
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017 Obsahuje fotku
toptaste 5-6let něco žere lýko
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017 Obsahuje fotku
toptaste 5-6let, poškození kůry
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017
toptaste 5-6let
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, dne jsem se byl podívat v sadu mám něším napadené 5-6let staré toptasty. Na některých stromech jsou rány jako by někdo nožem ořezal lýko na dřevo, ale jsosu to nepravidelné tvary tak to někdo musel vyžrat, zkusil jsem odřízout jednu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika