Příspěvky uživatele - 63.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov na vari, 16.4.2017
Dobrý den, mám problém s vari. Po ziměj sem ji vytáhnul vyměnil jsem si plechovou nádrž za plastovou, vyměnil jsem osičky v karburátoru kompletní regulátor otáček(pružinku, plech,tyčku) nalil benzín(bohužel z podzimu)a seřídil karburátor a motor... celý příspěvek >
Nákup v zahraničí, 12.8.2014
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s nákupem květin přes internet v zahraničí.Chci si objednat ibišky, ale bojím se v jakém stavu přijdou.Balné a clo je celkem vysoké, tak nechci riskovat.Jestli někdo nakupuje ibišky v zahraničí,... celý příspěvek >
Nůž na sekačku cmi, 19.6.2012
Dobrý den, prosím vás nemohl by mi někdo poradit kde sehnat nový nůž na sekačku cmi elektrickou 35 cm záběr. děkuji
Do hnízd seno, nebo slámu?, 1.5.2012
dobry vecer mam slipky uz destimnesicni ale stale nechodi na hřad a spej ve snusce kde si kalej odnauciseto dik radim
Problém s pilou homelite, 6.8.2010
prosím poradte mi koupil jsem si loni pilu homelitku nařezala sotva 10 nádržek benzínu a nezastavuje se řetěz a má vysoké otáčky na volnoběh. vzduchový filtr je vyčištěný ale nic se nezměnilo. co stím je? děkuji za rady. josef
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika